درباره ما

تاریخچه :

این شرکت در سال ۱۳۹۰ تامین نیازهای صنعت کشور در زمینه ماشین سازی و اتوماسیون صنعتی هدف خود قرار داد وشروع به فعالیت کرد.
 این شرکت ارائه کننده محصولات و خدمات مهندسی و هدف اصلی آنها گسترش فناوری و به دست اوردن رضایت مشتری با جلب اطمینان و ارایه خدمات و تولید محصولات با کیفیت بالااست.
فعالیت‌های این شرکت شامل مشاوره، طراحی و ساخت ماشین آلات CNC، بازوهای روباتیک، اتوماسیون صنعتی، و خدامات مربوط به فرزکاری CNC و تراشکاری ازجمله طراحی و ساخت قالب متمرکز می‌باشد و نمایندگی محصولات زیرارا در زمینه فروش دارا است.
LS در زمینه اینورتر کنترل دور موتور و اتوماسیون صنعتی و PLC, HMI
LS در زمینه سروو درایو و موتور Step electric
Fatek در زمینه PLC , HMI ,GSM , MODEM ومازول های گسترش دما،ترازو و ارتباطات
Kinco در زمینه سروو درایو و موتور Step Electric
Kinco در زمینه منابع تغذیه صنعتی و HMI

مأموریت :


این شرکت ارایه کننده خدمات شامل ماشین سازی، اتوماسیون صنعتی و خدمات مربوط به CNC است. وبرای یافتن روش‌های جدید تلاش می کند تا بتواند فن آوری های نو را در زمینه های مذکور به مشتریان خود ارایه کند.

مشتریان افراد و شرکت‌هایی هستند که به نوعی نیازهای کنترل، اندازه گیری و مانیتورینگ دارند و به نوآوری، تخصص و کیفیت اهمیت می‌دهند. تلاش آنها برای این است که ضمن سود آوری به عنوان شرکتی نوآور و مشتری مدار شناخته شوند و در پی ایجاد منافع مشترک با مشتریان ، کارکنان که در آن زمینه  فعالیت می‌کنند.

کمک به کاهش مصرف انرژی در جهت حفظ محیط زیست و ایجاد زندگی مطلوب‌تر برای جامعه اهمیت بیشتری دارد.


 

خدمات ما

دستگاه نورد تیرآهن ، لوله و پروفیل

دستگاه های نورد تیرآهن ، لوله و پروفیل انواع مختلفی دارند که هرکدام از آن ها برای نورد های مخصوصی مناسب میباشند. اصلی ترین مشخصه برای انتخاب یک دستگاه نورد، قدرت فرم دهی آن است.
بنابراین اگر تصمیم گرفته اید یک دستگاه نورد را خریداری کنید ابتدا باید مشخص کنید که میخواهید چه سایزی از تیرآهن ، لوله یا پروفیل را فرم دهی کنید.
اصلی ترین عامل در تعیین قیمت دستگاه نورد تیرآهن ، دستگاه نورد لوله و دستگاه نورد پروفیل ، قدرت نورد دستگاه میباشد. بصورت کلی دستگاه های تولید شده توسط شرکت ماشین سازان عطاملک به عنوان معتبرترین برند در زمینه تولید ماشین آلات صنعت فلزات، به شش دسته N60 ، N70 ، N80 ، N85 ، N95 ، N120 تقسیم میشوند.

صنعت موتور های الکتریکی

موتورهای الکتریکی امروزه کاربرد فراوان در صنایع پیدا کرده اند که در خط تولید تمامی کارخانه ها یا واحدهای صنعتی، می توان انواع موتورهای الکتریکی مشاهده کرد که با اندازه ها و توان های مختلف، بارهای گوناگون را به حرکت در می آورند. ماشین سازان صنعت عطاملک با تولید دستگاه های کلاف پیچ ، بوبین پیچ ، خم کن و برش زن عایق ، کلاف زن و … نقش مهمی را در صنعت موتورهای الکتریکی ایفا می کند.

صنعت بتن

بتن از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است. ویژگی اصلی بتن ارزان بودن و در دسترس بودن مواد اولیه آن است.در دسترس بودن مصالح بتن؛ دوام نسبتا زیاد و نیاز به ساخت و سازهای فراوان سازه های بتنی چون ساختمان ها؛ سازه ها؛ سدها؛ پل ها؛ تونل ها؛ و راه ها؛ این ماده را بسیار پر مصرف نموده است.

از جمله محصولات صنعت بتن میتوان به قالب بلوک سیمانی، قالب جدول بتنی، قالب کف پوش، کیسه پرکن، قالب پیوسینگ، خط تولید وت پرس، مخازن توزین بچینگ و... اشاره کرد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

خراسان رضوی

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید