درباره ما

ماشین سازی اسدی در سال 1352 کار خودرا با تولید ماشین پرس لاستیک و غلطک و ماشین های تولید دمپایی و کفش آغاز نمود.

در سال 1377، ماشین سازی اسدی برای اولین بار در ایران ساخت ماشین های روتاری تمام اتوماتیک زیره، صندل و کفش را آغاز نمود. سپس در سال 1381، اولین ماشین روتاری 32 ایستگاه توسط این واحد تولیدی ساخته شد و در زمان کوتاهی خط تولید ماشینهای روتاری تمام اتوماتیک 40/50/60/80 ایستگاه نیز راه اندازی گردید.

در همان سال1381، اولین ماشین فیلتر روتاری 24 ایستگاه نیز توسط ماشین سازی اسدی در ایران ساخته و رونمایی شد. در سال 1384، اولین ماشین فشار ضعیف توسط ماشین سازی اسدی در ایران ساخته شد. اکنون نیز خط کامل ماشین های تولید فیلتر هوای انواع خودروهای سبک و سنگین،ماشین فوم درزگیر، و ماشین های فوم فشار ضعیف و قوی نیز به فهرست محصولات این واحد تولیدی افزوده شده و به لحاظ کیفی، سرآمد بازار داخلی میباشند.

در حال حاظر:

ماشین سازی اسدی با بهره گیری از فضای 4000 متر مربع ودر هم آمیختن کیفیت و تکنولوژی جایگاه و اعتباری خاص در میان تولید کنندگان دیگر دارد. این کارخانه همچنین با بکارگیری استانداردهای تولید در جهت ارتقاء سطح محصولاتش گام بر میدارد.

خدمات ما

ماشین های تولید فیلتر هوای انواع خودروهای سبک و سنگین

این شرکت دارای خط تولید ماشین های تولید فیلتر هوای انواع خودروهای سبک و سنگین می باشد.

ماشین تزریق تی پی یو TPU
ماشین فوم درزگیر
ماشین های فوم فشار ضعیف و قوی

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : محمد رضا اسدی

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید