درباره ما

آشنایی با شرکت ماشین سازی پرندطراح و سازنده ماشین آلات صنعتی و کشاورزی

گروه طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی پرند با هدف تامین نیاز صنایع و کارخانجات مستقر در یزد و سراسر کشور مبنی بر محاسبه و طراحی و ساخت ماشین آلات جدید و با کیفیت جهت افزایش راندمان و بهره وری خطوط تولید و نیز رفع نواقص تولید و مشکلات محیط زیستی با همکاری تعدادی از متخصصین با تجربه در این امر کار خود را در سال ۱۳۸۰ اغاز کرد.
اکنون گروه ماشین سازی پرند قادر به طراحی و باز طراحی و رفع عیب و نوسازی کامل خطوط خوراک دام، انواع کودهای شیمیایی و ارگانیک و مایع، خطوط تولید موادشیمیایی از قبیل سولفات آمونیوم، فسفات آمونیوم، سولفات مس و روی و آهن و حتی نوسازی و باز طراحی و ساخت خطوط کوره و انواع سیستم های غبارگیر خشک و مرطوب کارخانجات کاشی و سنگ واحدهای تولیدی اجر و غیره میباشد.
ساخت دستگاههای موردنیاز جهت صنایع از قبیل گرانولاتور ،انواع آسیاب و خرد کننده از قبیل چکشی، ملخی، فکی و سنگ شکن جهت معادن و نیز انواع میکسر و انواع مکنده و فیلتر و الک نیز از تولیدات این گروه میباشد.

لازم به ذکر است که با وجود سابقه ۲۰ ساله این گروه افتخار همکاری با بسیاری از واحدهای صنعتی استان و خارج از استان را دارد از قبیل:
گروه بادرام پیشرو اریا، ارین منیزیت، سبزینه مارال، ابکام یزد، مدرن کاغذ، کاشی احسان، کاسپین، طلاسرام، کیارش، مجتمع کاشی، عقیق، کیمیا، اورست صدرا، کویر، کارخانجات سیرنگ، شادریس، فولاد یاران، پیروان غدیر، زرفام، فولاد یزد، ذوب فلزات و غیره

عمده فعالیتهای شرکت ماشین سازی پرند

ساخت انواع آسیاب، میکسر و انتقال دهنده:

وظیفه دستگاه های آسیاب میکسر تولید و عرضه محصولات غذایی میان دام و طیور است.

طراحی و ساخت خطوط ساکشن و غبارگیر:

غبارگیرهای صنعتی ذرات ناسالم و گرد و غبار سبک که به صورت معلق در هوا موجود هستند را جمع آوری می کنند و به نوعی به پاکی هوا کمک می کنند. خصوصا در محیط های صنعتی که خطر آلودگی هوا بیشتر است (مانند کارگاه، کارخانه ها و مراکز صنعتی که با انواع گرده و پودرهای شیمیایی، گرد چوب ناشی از برش آن و همچنین ذرات ناشی از صیقل دادن فلزات سر و کار دارند) استقاده از غبارگیرها بسیار حائز اهمیت است چرا که تأثیر مستقیمی روی سلامتی نیروی انسانی و محیط کار دارد. این غبارگیرها به کابین دستگاه ها متصل می شوند و از طریق فرآیند مکش، غبارها و ذرات تولیدی را از محیط کار خارج می کنند. 

استفاده از خطوط ساکشن می تواند با رفع مشکلات نظافتی، ایمنی محیط کار را تضمین نماید.

طراحی و ساخت خطوط خوراک دام و کود شیمیایی و کلیه ماشین آلات صنعتی:

ماشین آلات و دستگاه های خوراک دام تنوع زیادی دارند. این دستگاه ها می توانند از هر ماده ای استفاده کنند و بسته های تغدیه ای تحویل دهند. افرادی که در زمینه پرورش دام و طیور فعالیت دارند می دانند که تغذیه مهمترین مؤلفه در این صنعت محسوب می شود و در راه اندازی خط تولید کارخانه خوراک دام باید ابتدا دستگاه های آن از جمله آسیاب که مهمترین آن است را تهیه کرد که این مجموعه سازنده تمامی دستگاه موردنیاز جهت راه اندازی خط تولید این کارخانه ها می باشد.

طراحی، رفع عیب، نوسازی و باز طراحی و ساخت خطوط تولید:

در زمینه خطوط خوراک دام، تولید مواد شیمیایی، تولید کود شیمیایی و ارگانیک و ...

 

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : ...
یزد

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (2 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید