درباره ما

آشنایی با شرکت تکنو صاف تولید کننده مدرن ترین ابزارآلات و دستگاه های صافکاری

شرکت مبین پیشرو تجهیز ایساتیس (تکنو صاف) به مدت 30 سال است که در زمینه صافکاری و خدمات بدنه خودرو فعالیت دارد و که در این راستا و با استفاده از تجربیات و تخصص مهندسان و کارشناسان این حوزه توانسته است اقدام به تولید ابزار آلات نوین صافکاری (PDR)، تجهیزات کارگاهی و تعمیرگاهی نماید.

ابزارآلات و تجهیزات صافکاری جزء تجهیزات تخصصی به شمار می آیند. صافکاری و نقاشی به تخصص و تجربه نیاز دارد که در این حوزه باید از ابزارآلات و تجهیزات منحصر به فردی استفاده کرد. بسته به تجربه و دانش صافکار از ابزارآلات صافکاری مختلفی استفاده می شود. 
Pdr یک روش صافکاری ماشینی است که به عنوان صافکاری بدون رنگ آن را می شناسند. در این روش می توان بدون آسیب زدن به رنگ، فرورفتگی و یا گودی را ترمیم کرد. 
تکنو صاف بیش از 10 سال است که تولید کننده و تأمین کننده این ابزارآلات می باشد و با ارائه محصولات باکیفیت و مرغوب توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید و همواره سعی کرده است تا در این مسیر به دنبال پیشرفت بوده و بتواند مطابق با تکنولوژی و نیاز روز خدمت رسان به این صنعت و صنعتگران حاضر در این حوزه باشد.

معرفی ابزارآلات نوین صافکاری شرکت تکنوصاف

دستگاه های صافکاری: 

این دستگاه ها به صافکار این امکان را می دهد که سطح مواج بدنه خودرو را در مدت زمان کوتاهی ترمیم نماید که در نتیجه آن صافکار می تواند تعداد خودرو زیادی را صافکاری نماید. همچنین از دستگاه مدرن تر صافکاری جهت رفع قری ها و گودی های تگرگی هم می توان استفاده کرد.
از نمونه های دستگاه صافکاری: دستگاه مولتی هاتباکس مغناطیسی، دستگاه بادگیری بی‌ رنگ پلاس، هاتباکس NEC

دستگاه های صافکاری تکنو صاف

میله های PDR:

این میله ها به صافکار این امکان را می دهد که بدون استفاده از چکش و ضربات مکرر، فرورفتگی های به وجود آمده روی بدنه خودرو را بدون اینکه به رنگ خودرو آسیبی وارد شود،  رفع کنند. این میله ها از جنس فولاد هستند و استفاده از آنها به تخصص و مهارت نیاز دارد.
از نمونه های میله PDR: میله طرح MPT، میله پارچه ترک اریک، میله پارچه طرح آمریکایی

میله های ام پی تی تکنو صاف

جک های صافکاری:

جهت ترمیم دقیق شاسی های اتوموبیل های آسیب دیده و همچنین ترمیم ضربات وارده به بدنه خودرو از جک صافکاری استفاده می شود. استفاده از جک مناسب بسیار حائز اهمیت است چرا که تعمیر شاسی خودرو به صورت دقیق به جهت حفظ ایمنی خودرو بسیار اهمیت دارد.
از نمونه جک های صافکاری: تیفور ۸۰۰ کیلوگرمی Vital ژاپن، جک چند حالته

پنل های نوری:

پنل های نوری یا همان لامپ صافکاری این قابلیت را دارند که دید بهتری از خراش‌ها، فرورفتگی‌ها و اثرات تصادف در سطوح مختلف خودرو را به صافکار بدهند تا بتواند با تشخیص دقیقتر این آسیبها خدمات باکیفیتتر و حرفه ای تری را به مشتری بدهد. این پنل ها این امکان را به صافکار می دهد تا میزان نوری که لازم دارد را تنظیم نماید.
از نمونه پنل های نوری: پنل نوری پایه میکروفونی، پنل نوری خطی، پنل نوری طرح امریکایی، پنل نوری لت

پنل های نوری

دستگاه جوش:

دستگاه جوش صافکاری از برنامه های متفاوت جوش مخصوص صافکاری برخوردار می باشد. جهت برطرف کردن فرورفتگی های خورو از دستگاه جوش استفاده می شود.
نمونه دستگاه جوش: دستگاه جوش اینورتر میگ

ابزارهای کاربردی: 

ابزارهای pdr، ابزارهای بادی، ابزارهای برقی، ابزارهای مصرفی

ابزار چسبی:

برای استفاده از ابزارهای چسبی نیاز به مهارت صافکاری می باشد. از نمونه های آن دستگاه تگرگ کش چسبی است که یک از پرکاربردترین ابزار صافکاری است که با استفاده از آن می توان قری را به سمت بیرون کشید.
از نمونه ابزارهای چسبی: انبر تگرگ کش، انبر تگرگ کش فلزی، باکس تگرگ کش قطاری، توری کشش، چسبونک قطاری، دسته کشش T، سری تبدیل قری کش

لطف جهت دانلود و مشاهده لیست کامل محصولات و ابزارآلات ما بر روی کاتالوگ محصولات تکنو صاف کلیک نمایید.

تکنوصاف یکی از شرکتهای مجرب در زمینه تولید ابزارآلات نوین صافکاری (PDR)، تجهیزات کارگاهی و تعمیرگاهی، در سامانه جامع صنعتی شمستا به عنوان بانک اطلاعات صنعت ایران می باشد.

خدمات ما

فروش ابزارآلات نوین صافکاری
برگزاری دوره آموزشی صافکاری نوین

لیست آموزش هایی که در این دوره فرا میگیرید:

  • آموزش میله PDR
  • آموزش کار با دستگاه صافکاری
  • آموزش بادگیری بی رنگ
  • آموزش کار با ابزار چسبی
  • آموزش کار با نیش خوابون و پنل نور ‎(((به صورت حرفه ای)))

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (2 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید