درباره ما

گروه صنعتی نسیم مبدل سازنده انواع مبدل حرارتی

گروه صنعتی نسیم مبدل در سال1364 تاسیس شد که هدف اصلی این گروه تولید خنک کننده های روغن برای دستگاههای تزریق پلاستیک و سیستمهای هیدرولیکی است.

نسیم مبدل به یکی از شرکتهای پیشرو درزمینه مهندسی وساخت مبدلهای حرارتی با بیش از34 سال سابقه و بهره گیری از توان مهندسی و تخصص پرسنل شده است

بیش از 10000 دستگاه مبدل حرارتی ازمبدلهای پوسته ولوله تا یونیت های اوایل کولینگ و مبدلهای هوا خنک به بخش های زیادی از صنعت از جمله صنایع پلاستیک، لاستیک، لوله و پروفیل، تولید شن و ماسه، صنایع هیدرو لیکی، دریایی، سیمان، فولاد و ... خدمت رسانی می کند.

دردهه چهارم فعالیت خود با طیف گسترده محصولات و تقویت صادرات در جهت خود کفایی و اعتلای نام ایران گذاشته است.

این شرکت بابهره گیری از پرسنل متخصص و مجرب توانسته اند جایگاه والایی با اتکا به دانش فنی و تجهیزات روزآمد در صنعت تولید مبدلهای حرارتی به خود اختصاص بدهد

خدمات ما

مشاوره مهندسی ساخت

مشاوره فنی ساخت درکنار مهندسی معکوس نمونه  از مبدلهای تحریمی وساخت مدلهای مشابه خدماتی است که واحدتحقیق وتوسعه این شرکت  در جهت تامین ونیاز کشور ارایه می کنند.

شبیه سازی سه بعدی

تحلیل دینامیک سیالاتی فرایند

تحلیل ترمودینامیکی شرایط عملکرد

تحلیل شیمیایی و متالورژیکی

استفاده ازجدیدترین وپیشرفته نرم افزارهای تحلیل و سایزینگ

تععمیرات ونگهداری

مبدلهای حرارتی شامل تعویض تیوب،تعمیرات پوسته و هدر،تمیزکاری مبدل و تعمیرات درمحل و برای مبدلهای که دچار اختلاط آ ب وروغن شده از خدمات جداسازی آب از روغن استفاده می شود.

صادرات

نسیم مبدل در سال84 به صادرکنندگان مبدلهای حرارتی پیوست و محصولات خود را به کشوورهای ترکیه، ترکمنستان، افغانستان، تاجیکستان، آذربایجان  ارسال می کند

این شرکت می تواند به عنوان تامین کننده قطعات جانبی دستگاههای صنعتی با تولید کنندگان ایرانی که قصد صادرات رادارند همکاری کند.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تلفن : 02133489184
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید