درباره ما

شرکت  سرامیک نسوز پارمیدا با داشتن کادر تخصصی مجرب در صنایع سرامیک و ریخته گری با هدف تامین مواد اولیه صنایع نسوز و ریخته گری بویژه ریخته گری دقیق در سال 1384 تاسیس گردید.

 در همین راستا تمامی فعالیت های انجام شده در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان محترم و ارائه بهترین سطح خدمات برنامه ریزی شده است و در بسیاری از موارد اهتمام کامل بر این اساس بوده که ضمن ارائه بهترین کیفیت مواد اولیه ، موارد فنی و تخصصی نیز در فرآیند های تولیدی مشتریان در نظر گرفته شود.

شرکت سرامیک نسوز پارمیدا فعالیت های خود را در بخش های تامین مواد اولیه، ارائه مشاوره فنی و مهندسی و ساخت ماشین آلات صنعت ریخته گری دقیق متمرکز کرده است و در این راستا مفتخر است در جهت بهبود خدمات خود از دانش فنی روز و تکنولوژی های نوین استفاده بهینه داشته باشد.امید است با داشتن همکاری ها ی مستمر با مشتریان محترم توانسته باشیم گامی کوچک در جهت شکوفایی صنعت کشور عزیزان برداریم.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : محمد مهدی مقدم
تلفن : 88743440
ایمیل : info@parmidarc.com
سایت : www.parmidarc.com
فکس : 88523466
تهران- سید خندان- ابتدای سهروردی شمالی- کوچه حاج حسنی- پلاک 5- واحد 8

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید