درباره ما

شرکت نو ايده انديشان ماشين سازي حسيني پيشرفت زیادی در طراحي و ساخت و ايجاد کارخانه های توليد تجهيزات پزشکي يکبار مصرف و صنايع دارويي و مواد غذايي بوده و در اين زمينه ارائه کننده خدمات  مفید است. با بيش از سی و سه سال تجربه مفيد پرسنل اين مجموعه آماده  مشاوره، طراحي و ساخت ماشين آلات توليد بسته بندي و استريل تجهيزات پزشکي و دارويي و غذايي، تامين ماشين آلات توليد بسته بندي و استريل تجهيزات پزشکي وغيره، تهيه و خريد ماشين آلات توليد بسته بندي و استريل تجهيزات پزشکي، نصب و راه اندازي ماشين آلات توليدبسته بندي و استريل تجهيزات پزشکي و دارويي و غذايي، طراحی کارخانجات توليد، بسته بندي و استريل تجهيزات پزشکي يکبار مصرف و ارائه خدمات در زمينه ايجاد کلين روم و سيستم هاي فيلتراسيون مخصوص براي صنايع پزشکي ، تجهيزات پزشکي، دارويي و غذايي هستند .

خدمات ما

ساخت و تأمین ماشین آلات تخصصی تجهیزات بزشکی

سابقه بیش از 33 سال در زمینه ماشین سازی مربوط به کارخانه جات تولید تجهیزات پزشکی یکبارمصرف استریل این اطمینان وجود داردکه بهترین و جدیدترین ماشین آلات در فرآیند تولید استفاده خواهدکرد. مدنظر میگیرد همواره بهینه سازی درطراحی،ساخت و ماشین آلات را در فرآیند تولید با توجه به امکانات موجود.

خدمات ویژه

یک مدیر باتجربه با عملکرد بالا گماریدن که به طوری موقت برای اداره کارخانه تولیدات تجهیزات پزشکی تا رسیدن به کیفیت و عملکرد بالا از طرف "نیامش".

نیامش پیشرو در طراحی و ساخت و ایجاد کارخانه های تولید تجهیزات پزشکی یکبار مصرف

 شرکت لازم است قبل از شروع هر طرح جدید تولید، مونتاژ، بسته بندی و استریل تجهیزات پزشکی با مشتری خود در مورد جزئیات کامل طرح، جلسه ای فنی و اقتصادی داشته باشیم. هدف ما تنها فروش یک طرح تولید، مونتاژ، بسته بندی و استریل تجهیزات پزشکی و پروژه نمی باشد که مهمترین اهداف این واحد،قابل توجیه بودن و سود آوری طرح  برای مشتری می باشد. ماشین سازی حسینی قادر است با آنالیزی دقیق از بازار کار، موفقیت تولیدات شما را به صورت واقع بینانه ارزیابی کند. در نهایت یاری میکنیم شما را برای اخذ مجوزهای لازم جهت پروژه تولید ، مونتاژ ، بسته بندی و استریل تجهیزات پزشکی. ماشین سازی حسینی با توجه به پروژه های که در دست تولید، این شرکت ماشین آلات و قطعات مورد نیازپروژه ر ا از طیف محصولات ماشین تأمین و یا بر حسب نیاز، ماشین آلات جدید طراحی و تولید می نماید. برای هر نوع تولید تجهیزات پزشکی، یک چیدمان منحصر به فرد ارائه داده می شود. تا زمانی که کارخانه تجهیزات پزشکی برای بازدید نهائی آماده شود با نظارت و سرپرستی مداوم در مراحل مختلف ساخت بنای کارخانه تجهیزات پزشکی این اطمینان به شما داده می شود که این بنا مطابق با طرح داده شده و به طور دقیق در حال اجرا می باشد. توسط متخصصین فنی چیدمان ماشین آلات و متعلقات و قطعات تولید شده ما انجام می شود. در همین فاصله کاری پرسنل شما مراحل کار و با ماشین آلات آشنا شده و مدیر طرح آموزش لازم را در محل کارخانه تان به پرسنل محترم تان میدهد علاوه بر آموزش در محل، یک سری آموزش های تئوری برای مدیران تولید و سرپرست کارگران شما ارائه خواهد شد.کل این آموزشها و تعلیمات برای مدیران تولید و سرپرستان در جهت راه اندازی کارخانه تازه تاسیس می باشد. همچنین آموزش در حین کار پرسنل شما در کارخانه ممکن خواهد بود. سپس کارخانه تولید تجهیزات پزشکی یکبار آماده بهره برداری شده به شما تحویل داده می شود.خدمات مادر سال های اولیه پروژه در اکثر وقت ها گرانتی در محل کار میباشدکه ما تامین قطعات یدکی برای تمام ماشین آلات فروخته شده خود را به مدت ده سال گارانتی می نماییم . همچنین حضور بموقع تکنسین و متخصصین خود را جهت تعمیرماشین آلات و رفع هرگونه مشکل دیگر ضمانت می کنیم و در موقع اظطراری به صورت اقتصادی و فنی شما و طرح شمارا پشتبانی می کند. این مجموعه جهت تامین مواد تولیدی اطلاعات لازم را برای شرکت در مناقصه ها را فراهم کرده و پتانسیل فروش محصول را ارزیابی خواهیم نمود. ما از ابتدای شروع ساخت بنای کارخانه همراه آرشیتکت منتخب شما خواهیم بود و شما را در تمام مراحل ساخت، پشتیبانی خواهیم نمود پس از انتخاب طرح و تصمیم گیری کلی، ساخت ماشین الات مربوط به تولید شروع و نقشه های ساختمانی مربوط به کارخانه ارائه میگردد. به محض اینکه فعالیتهای ساختمان و مراحل تولید ماشین الات به پایان رسید ، مهندسین و متخصصین ما شروع به نصب ماشین الات و راه اندازی خطوط تولید خواهند نمود . خدمات پس از فروش این مجموعه درزمینه فنی مهندسی و مسائل اقتصادی تا سالها پس از راه اندازی کارخانه تولید ، مونتاژ ، بسته بندی و استریل تجهیزات پزشکی با شما خواهند بود. و درنهایت زیبایی و منحصر بفرد بودن کارخانه شما را ضمانت می نماییم.

تهيه طرح هاي توجيهی

پس از انتخاب محصول کليه اطلاعات مربوط به بازار ،ابعادفنی شامل ماشين آلات، تجهيزات، محل و ساختار اجرایی موردنياز و در نهايت تجزيه و تحليل هاي مالی در مجموعه اي گردآوري می شود.طرح توجيهي برای اخذ تسهيلات بانکي ومجوزهاي دولتي موردنياز است.اما علاوه بر آن تصوير دقيق و مشخص از فرآيند سرمايه گذاري در صنعت تجهیزات پزشکی و ملزومات مالي و فني در اختيار سرمايه گذاران نيز قرار می دهد.

مشاوره انتخاب محصول

بهترين محصول از گروه تجهیزات پزشکی انتخاب شده و برای توليد به شما معرفي مي شود با بررسي و تحليل نياز بازار، ارزش افزوده ، فن آوري توليد، و امکانات موجود.

کارخانه های کلید در دست (Turn Key)

پروژه کلید در دست بطور کامل بر عهده پیمانکار ، می گذارد مسئولیت طراحی و اجرای کارخانه های  تولید تجهیزات پزشکی استریل و غیراستریل به طوریکه بعد از تکمیل پروژه ، کارفرما فقط با چرخاندن یک کلید می تواند بهره‌برداری از تأسیسات اجراء شده را آغاز نماید. در این روش ، کارفرما ، فقط در فرایند مناقصه و نظارت عالیه بر کار پیمانکار دخالت خواهند داشت. به صودت یک قانون کلی ، مسئولیت هر عیب و نقصی که در محدوده تعریف شده کار رخ دهد ، بعهده پیمانکار خواهد بود

مراحل پروژه ی کلیددر دست:

1-آنالیز بازار 

2-طرح کسب و کار 

3-طرح توجیه اقتصادی 

4-طراحی ماشین آلات 

5-طراحی تولید 

6-طراحی و ساخت بنای کارخانه ی تولید تجهیزات پزشکی 

7-دانش فنی و تکنولوژی ساخت 

8-ساخت ماشین آلات 

9-چیدمان و راه اندازی ماشین آلات و غیره .....

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : حسینی
تلفن : 09106105867
فکس : 02165611248
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید