درباره ما

شرکت صنعتی نوآور با امید به خداوند متعال ، با بهره مندی از مدیریت متعهد وکارآمد، تجربه سالیان ،کادر فنی قوی ورعایت استانداردهای تولید که نتیجه آن بهبود تولید ، بازدهی بیشتر و کیفیت بالای تولیدی می باشد ،خود را در رده تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات هوای فشرده قرار داده است. 

شرکت صنعتی نوآور با بهره‌گیری از توان مهندسی و عملیاتی در زمینه طراحی وساخت و با بهره‌گیری از چندین دهه فعالیت مستمر در زمینه تولیدتجهیزات هوای فشرده ،هم اکنون به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی کشور اقدام به تولید انواع کمپرسور، درایر، میکروفیلتر، مولد های گاز و مخازن تحت فشارمی‌نماید.این واحد با تکیه برمشتری مداری، کیفیت، خدمات پس از فروش و اصل بازگشت مشتری به عنوان اصول راهبردی و باگذر موفقیت آمیز چند دهه از فعالیت این واحد صنعتی و کیفیت روز افزون تولیدات گواه بر عزم راسخ و تلاشی پایان ناپذیر در اعتلا ی این واحد تولیدی می باشد.  
امروزه با همت و سعی خستگی ناپذیر پرسنل این واحد، شاهد رد پای طلایی شرکت صنعتی نوآور در عرصه های مختلف صنعتی، شیلات ، صنایع غذایی ، دارویی ، نفت ، گازو پتروشیمی ، صنایع لاستیک و پلاستیک ، سیمان صنایع ، خودرو سازی و صنایع وابسته می باشیم.

خدمات ما

كمپرسور اسكرو شرکت صنعتي نوآور

توانايي بالای کارکرد در دماهای مختلف محیطی، کم‌صدایی، نیاز به تعیر و نگهداری کمتر، مصرف بهینه برق و روغن، هوای با خلوص بالاتر از جمله مزایای استفاده از کمپرسورهای اسکرو می‌باشد. شرکت صنعتی نوآور با بهره‌گیری از توان مهندسی و عملیاتی در زمینه طراحی و ساخت دامنه وسیعی از کمپرسورهای اسکرو و با بهره‌گیری از چندین دهه فعالیت مستمر و در زمینه تولید کمپرسور اکنون به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی کشور اقدام به تولید انواع کمپرسور اسکرو می‌نماید. لازم به ذکر است این واحد تولیدی قادر به تأمین کمپرسور های اسکرو به صورت آکبند از برندهای معتبر جهانی نیز می‌باشد.

کمپرسور فشار قوی

یک مجموعه منحصر به فرد و دارای تمامی امکانات موردنیازمشتری، راه اندازی و نصب آسان،مقرون به صرفه،رعایت کلیه استانداردهای لازم،دارای خنک کننده مرحله ای پیشرفته،قابل استفاده در تولید،در ابعاد و ظرفیتهای متنوع،ساخت کشور آلمان،دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

درایر تبریدی

هوای خروجی از کمپرسورها بصورت هوای کاملاً اشباع با درجه حرارت بالا میباشد که معمولاً این هوا قابلیت استفاده در صنعت را ندارد، زیرا میزان رطوبتش بالاست و باعث آسیب جدی به سیستم لوله کشی و دستگاههای مصرف کننده هوا میشود. کیفیت هوای فشرده یکی از پارامترهای اصلی در صنعت است. درایرهای تبریدی با استفاده از سیکل سرمازا مانند یخچال عمل نموده و هوا را خنک میکند و عملیات تقطیر و جداسازی آب از هوا صورت میگیرد. وجود هوای با خلوص بالا جهت مصارف حساس صنعتی از جمله تولید PET ، مصارف دارویی، بیمارستانی، و غیره از مزایای استفاده از درایر تبریدی است. این درایرها فشار نفطه شبنم (1± ) 3+ را پوشش میدهند. درایرهای تبریدی با کیفیت و کارآیی فوق العاده و طبق استانداردهای روز اروپا با مارکهای معتبر ارائه میشوند برای کاهش هزینه اثرات مخرب رطوبت هوای فشرده، استفاده از سیستم ‌های خشک کن هوا الزامی به نظر میرسد... شرکت صنعتی نوآور آمادگی خود را جهت ارائه انواع درایر تبریدی اروپائی به صورت پک آکبند اعلام میدارد.

کمپرسور پیستونی

کمپرسور پیستونی شرکت صنعتی نوآور برای مصارف صنعتی با سرعت دورانی کم طراحی و ساخته شده اند . سیستم های خنک کاری و روغن کاری بسیار کارآمد و اجزای با کیفیت خیلی بالا موجب شده است این نوع کمپرسور پیستونی برای مصارف پرکاربرد و عملیات طولانی مورد انتخاب مشتریان گرامی قرار گیرند . مزایای ذکر شده باعث صرفه جویی و بالابردن بهره وری در راندمان تولیدی و مصرفی شرکت های استفاده کننده می شود . تمامی قطعات کمپرسور پیستونی شرکت صنعتی نوآور متحمل فرایند کیفیت به صورت مختص و مفیدمی شوند . قبل از این که قطعات کارخانه را به مقصد بازار ترک کنند تمامی قطعات تولیدی این کارخانه تست 4 ساعته آنلود و تست 4 ساعته در حال کار را می گذزانند . مخازن هوای فشرده 1.5 برابر فشار های عملکردشان به صورت هیدرولیکی تست می شوند که این خود موجب رسیدن به کیفیت و قابلیت اطمینان بالایی در این گونه مخازن می شود .

بوستر های گاز و هوا

کم بودن دبی مورد نیاز و فشار بالا، تزریق آنی و کوتاه هوای با فشار بالا به داخل سیستم، فشار بالای مورد نیاز برای راه‌اندازی سیستم‌های بزرگ صنعتی از جمله موارد استفاده از بوسترهای یک یا چند مرحله‌ای تولیدی صنعتی نوآور می‌باشد. تولیدی صنعتی نوآور با طراحی بهینه سیکل‌های هوای فشرده و شناخت صحیح از نیازمندی صنایع به این محصول، اقدام به تهیه انواع بوستر هوای فشرده از دو نوع الکتریکی و مکانیکی می‌نماید.

انواع فیلتر های سپراتور

وظیفه فیلتر سپراتور جدا کردن روغن و آب از هوای تولید شده توسط کمپرسورها می باشد. سپراتور های شرکت صنعتی نوآور طبق جدیدترین فن آوری روز و با استفاده از مواد اولیه اروپایی ، با بالاترین کیفیت تولید می شوند و قابل استفاده در انواع کمپرسورهای صنعتی ساخت داخل و خارج میباشد. کارخانه شرکت صنعتی نوآور آمادگی خود را جهت ساخت انواع فیلترهای سپراتور .هوا و روغن کمپرسوراسکرو طبق نمونه شما مشتریان گرامی اعلام می گردد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : ...
تلفن : 88952581
فکس : 88973799

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید