درباره ما

شرکت نوآوران ویس استا اولین شرکت ثبت شده در زمینه تعمیر کمپرسور های برودتی در ایران میباشد. این شرکت در زمینه تعمیر کمپرسورهای برودتی پیستونی و اسکرو (Bitzer ,DWM ,York ,Dorin ,Copeland ,Copelametic ,Carrier ,Carlyle ,Dunham bush ,Daikin ,Refcomp ,Trane ,Frascold) نیز فعالیت دارد.

دارا بودن دستگاه سیم پیچی و تجهیزات سیم پیچی کمپراسور برودتی از مهم ترین دلایل برتری این شرکت محسوب میشود و بدلیل بالابودن کیفیت و کمیت محصولات ،این شرکت همسطح شرکت تولید کننده میباشد(سیم بندی همانند فابریک و بدون تغییر، از لحاظ ظاهری و لاک بکار برده در سیم پیچی از نوع کوره ای و ضد خوردندگی دربرابر گاز و روغن و از نظر عایق بندی در بالاترین گرید قرار دارد.)

در تعمیر مکانیکی نیز از قطعات باکیفیت بالا با روش مهندسی دقیق و محاسبه تلرانس بین قطعات و کنترل کمپرسور از لحاظ ساکش و دیس شارژ و فشار روغن بکار برده میشود.

تنها دارنده دستگاه سیم پیچی کمپرسورهای York

تنها دارنده دستگاه سیم پیچی کمپرسورهای Bitzer پیستونی و اسکرو همراه با نصب سنسور

تنها دارنده دستگاه سیم پیچی کمپرسورهای Copeland پیستونی همراه با نصب سنسور PTC

تنها دارنده دستگاه سیم پیچی کمپرسورهای Carrier

تنها دارنده دستگاه سیم پیچی کمپرسورهای Trane

خدمات ما

تعمیر کمپرسور

تعمیر مکانیکی کمپرسورهای برودتی از اهمیت خاصی برخوردار می باشد از جمله آبندی سوپاپ ها ، آبندی شاتون ها ، فشار روغن مناسب و استفاده از قطعات با کیفیت که همه این موارد به طول عمر کمپرسور تاثیر گذار می باشد در شرکت نوآوران ویس استا این نکات با دقت و کیفیت بسیار بالا انجام می پذیرد .

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : ...
تلفن : 09106105867
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید