درباره ما

آشنایی با شرکت نوین گیربکس رضایت (سازنده انواع الکترو گیربکس صنعتی)

شرکت نوین گیربکس رضایت فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرده است و در زمینه ساخت انواع الکترو گیربکسهای صنعتی شافت مستقیم (هالیکال) با دور خروجی ثابت همراه با نصب ترمز فعالیت دارد.
در شرایط تحریم و در راستای تأمین نیاز مراکز صنعتی به سازه ماشین آلات صنعتی و با تکیه بر متخصصان داخلی مجرب و توانمند توانسته ایم با ساخت و ارائه تمامی سایزهای الکتروگیربکس در مدلهای پایه دار و فلنج دار با دور خروجی ثابت گامی موثر در اعتلای کیفیت صنایع برداریم.
این الکتروگیربکس های جایگزین بسیار مناسبی برا مبدل های سرعتی (شامل زنجیر، جعبه دنده‌های باز، تسمه ، قرقره) هستند زیرا فضای کمتری اشغال میکنند و مزایایی همچون راندمان بالا، ابعاد حداقل، قابلیت نصب و استفاده آسان و بهره دهی مطمئن و بدون مشکل دارند. از این گیربکسها در طراحی و ساخت ماشین آلات خطوط انتقال و جابجایی و تغییر مواد، استفاده می شود.

کلیه تولیدات ماشین سازی (نوین گیربکس) دارای 6 ماه ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش می‌باشند.

معرفی گیربکس شافت مستقیم (هالیکال) و گیربکس PM از محصولات شرکت نوین گیربکس رضایت

- گیربکس شافت مستقیم

گیربکس شافت مستقیم هالیکال یک نوع گیربکس است که برای انتقال قدرت و گشتاور به یک دستگاه استفاده می‌شود. در این گیربکس، از شفت مستقیم به جای شفت غیرمستقیم استفاده می‌شود که باعث کاهش انرژی از دست رفته در فرآیند انتقال قدرت می‌شود. شفت مستقیم در این گیربکس، به صورت هالیکالی طراحی شده است که باعث کاهش نیروی اصطکاک و افزایش دقت و کارایی در انتقال قدرت می‌شود. همچنین، به دلیل طراحی هالیکالی شفت، این گیربکس دارای صدای کمتر و عمر طولانی‌تری نسبت به گیربکس‌های دیگر است.
گیربکس شافت مستقیم هالیکال برای کاربردهایی مانند ماشین آلات صنعتی، روباتیک، خودروها و دستگاه‌های پزشکی استفاده می‌شود.

- گیربکس PM

گیربکس PM مخفف Permanent Magnet Gearbox است که از موتورهای القایی با مغناطیس دائم برای انتقال قدرت و گشتاور استفاده می‌کند. در این نوع گیربکس، مغناطیس دائم در موتور به عنوان منبع قدرت استفاده می‌شود و بدون نیاز به وجود جریان الکتریکی در پیچ‌های موتور، قدرت و گشتاور به دستگاه منتقل می‌شود. گیربکس PM عموماً در دستگاه‌هایی که نیاز به سرعت‌های بالا و یا دقت بالا دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گیربکس باعث کاهش انرژی از دست رفته در فرآیند انتقال قدرت و افزایش کارایی و دقت در انتقال قدرت می‌شود.
همچنین، با استفاده از گیربکس PM می‌توان از وزن و حجم کمتری نسبت به گیربکس‌های سنتی استفاده کرد. این نوع گیربکس در برخی تجهیزات پزشکی، رباتیک، سیستم‌های تهویه و سیستم‌های خودرویی استفاده می‌شود.

نحوه انتخاب الکترو گیربکس:

   • توان ورودی (منظور قدرت الکترو موتور با واحد کیلو وات یا اسب بخار)
   • دور ورودی (دور چرخش شافت الکترو موتور در دقیقه)
   • دور خروجی (دور چرخش شافت خروجی گیر بکس در دقیقه)
   • اندازه گشتاور خروجی (معمولاً بر حسب واحد نیوتن متر سنجیده می‌شود)
   • نسبت تبدیل (از تقسیم عدد دور خروجی بر عدد دور ورودی بدست می‌آید)

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : نور الله رضایت
تلفن : 02155254337
تهران - بزرگ راه آیت الله سعیدی - شهرک صنعتی چهاردانگه، انتهای خیابان 16 پلاک 85

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (1 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید