درباره ما

شرکت نوین هیدرولیک از سال ۱۳۸۳ اقدام به تولید انواع سیلندرهای هیدرولیک نموده است و در طی این مدت با بهره گیری از کارشناسان مجرب داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات مدرن موفق به تولید انواع سیلندرهای هیدرولیک جهت صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، خودروسازی، ماشین آلات راهسازی، خدمات شهری، صنایع ماشین سازی، قالب سازی، جیگ، فیکسچرها و سایر صنایع گردیده است.
این شرکت قادر است انواع سیلندرهای هیدرولیک از قطر ۲٠ میلیمتر تا ۵٠٠ میلیمتر و طول کورس تا ۷ متر را تولید نماید.محدوده فشار سیلندرهای تولید شده توسط این شرکت ۱۶٠بار می باشد و بر اساس نیاز مشتری تا فشار ۴٠٠ بار قابل تحویل می باشد. این شرکت همچنین قادر است انواع سیلندرهای هیدرولیک دو طرفه و یک طرفه  سیلندرهای دوسر شافت - سیلندرهای برگشت فنر  سیلندرهای هیدروپنوماتیک و انواع مختلف سیلندرهای غیر استاندارد و ترکیبی و خصوصا سیلندرهای تلسکوپی را بر اساس سفارش مشتری طراحی و تولید نماید. بخش دیگری از فعالیت های این شرکت شامل ساخت انواع جک های هیدرولیک جهت ساخت بالابرها و آسانسورها  می باشد که در دو نوع تلسکوپی و معمولی به همراه یونیت های هیدرولیک معمولی وشناور در روغن قابل ارائه می باشد. ما مفتخریم تا با ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان گامی بلند در جهت پیشبرد صنعت هیدرولیک کشور برداریم.

خدمات ما

خدمت اصلی

این شرکت قادر است انواع سیلندرهای هیدرولیک از قطر 20 میلیمتر تا 500 میلیمتر و طول کورس تا 7 متر را تولید نماید.
محدوده فشار سیلندرهای تولید شده توسط این شرکت 160بار می باشد و بر اساس نیاز مشتری تا فشار 400 بار قابل تحویل می باشد.
این شرکت همچنین قادر است انواع سیلندرهای هیدرولیک دو طرفه و یک طرفه – سیلندرهای دوسر شافت - سیلندرهای برگشت فنر – سیلندرهای هیدروپنوماتیک و انواع مختلف سیلندرهای غیر استاندارد و ترکیبی و خصوصا سیلندرهای تلسکوپی را بر اساس سفارش مشتری طراحی و تولید نماید.
ما مفتخریم تا با ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان گامی بلند در جهت پیشبرد صنعت هیدرولیک کشور برداریم.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : حسن فدائیان
تلفن : 66785478 (021)
تهران ، شادآباد

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید