درباره ما

شرکت اُریس اوکسین ، یکی از شرکت های فعال در صنعت کشور به عنوان تامین کننده و تولیدکننده ملزومات صنعت نفت، گاز،پتروشیمی، پالایش، فولاد، حفاری و صنایع نیروگاهی از سال 1387 فعالیت خود را آغاز نموده است.

عمده فعالیت های شرکت:

 زنجیره تامین ورق های آلیاژی 
زنجیره تامین خطوط لوله نفت، 
گاز زنجیره تامین ملزومات صنایع پتروشیمی وآلایشی
طراحی و ساخت یونیت های فرآورش و نمک زدایی پیش ساخته تولید پمپ های سر چاهی 

فعالیت ها:

شرکت اُریس اوکسین تجارت خود را برای تهیه و آماده سازی کلیه کالاها و محصولات مورد نیاز مانند خطوط لوله ، اتصالات ، فلنج ها و شیرآلات در پروژه های گوناگون صنعتی در زمینه های نفت ، حفاری ، گاز پتروشیمی ، فولاد ، نیروگاه ها و آب و فاضلاب آغازنمود. این شرکت در راستای گسترش توان تجاری خود در تامین کالا و تجهیزات مورد نیاز صنایع مذکور، دفاتری در شرکت های مختلف تاسیس نموده است.
با توجه به دامنه وسیع کاربرد انواع کمپرسورهای رفت و برگشتی اسکرو درصنایع پتروشیمی و سایرصنایع بالادستی و پایین دستی ، شرکت اُریس اوکسین به عنوان نماینده کارخانه GTC کره جنوبی امکان انجام طراحی ، مشاوره و ساخت تجهیزات مورد نیاز صنایع مذکور را دارا می باشد.

 شرکت GTC با بیش از 40 سال تجربه یکی از پیشگامان تولید انواع کمپرسور های رفت و برگشتی است.
 این شرکت صادرات زیادی به کشورهای مختلفی مانند اروپا و ژاپن داشته است  کمپرسور ها در بخش های مختلف از جمله صنایع پتروشیمی  و صنایع فولاد مورد استفاده قرار گرفته است.

خدمات ما

زنجیره تامین ورق های آلیاژی و API

شرکت اُریس اوکسین تامین کننده انواع ورق های آلیاژی و API از کارخانجات داخلی و خارجی متناسب با صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاه میباشد. این شرکت دارای بزرگترین استاک ورقهای آلیاژی در سطح کشور میباشد و می تواند نیازهای گوناگون صنایع را به صورت فوری مرتفع سازد.

زنجیره تامین خطوط لوله نفت، گاز و آب

یکی از مهمترین فعالیت های شرکت اُریس اوکسین تأمین لوله های فولادی جهت خطوط انتقال نفت و گاز متناسب با محیط های ترش و شیرین به صورت بدون درز و درزدار می باشد. این شرکت در راستای تأمین لوله از مرحله تأمین اسلب ،تأمین ورق تا لوله پوشش شده را در دستورکار خود قرار داده است و این فعالیت را در قالب چهارچوب های متفاوت جهت تأمین رضایت کارفرمایان گوناگون به انجام می رساند.

زنجیره تامین ملزومات پتروشیمی

شرکت اُریس اوکسین با توجه به حضور مستمر و فعال در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی به عنوان تامین کننده کالا ها و تجهیزات مورد نیاز این صنایع جزء تامین کنندگان مورد تایید وزارت نفت می باشد

لوله های کاتالیست و منیفولد (قطعات خروجی) و - قطعات ریخته گری استاتیک (Reducer ، Grid) - قطعات ریخته گری سانتریفیوژ (لوله)

انواع کمپرسورها (هوا و گاز-رفت و برگشتی و اسکرو)

انواع مواد نسوز مورد استفاده در کوره های صنایع پتروشیمی

ابزار لوله

واحد های بهره برداری نمک زدایی پیش ساخته SKID MOUNTED

شرکت اُریس اوکسین فعالیت خود را با همکاری شرکای استراتژیک داخلی و بین المللی در زمینه ساخت، تأمین و راه اندازی تاسیسات بهره برداری زود هنگام سیار از میادین نفت و گاز آغاز نموده است. اهتمام این مجموعه از بدو تأسیس اجرای پروژه ها مطابق استانداردهای بین المللی از طریق بهره گیری از به روز ترین فناوری های مورد استفاده در صنایع نفت و گاز بوده است. این شرکت در سال ۱۳۹۶، تکنولوژی نوین جداسازی مایعات را بدون استفاده از مواد شیمیایی و میدان های مغناطیسی برای اولین بار در کشور معرفی نمود که کاهش نمک همراه نفت را به میزان مورد انتظار در تنها یک مرحله ممکن ساخته و بدون نیاز به سیستم پمپاژ ورودی و فشار افزایی نمک زدایی امکان کارکرد در فشار اتمسفریک را داراست. این شرکت افتخار دارد در مقایسه با واحدهای متعارف که با تأخیرات غيرقابل توجیه احداث می گردند، مزایای ذیل را به کارفرمایان محترم ارائه نماید :

رفع تنگناهای موجود در عملیات بهره برداری

تسریع در اجرای طرحهای مصوب و دستیابی به اهداف تعیین شده مطابق پیش بینی

بهبود شاخص های اقتصادی

تسریع در روند به روزرسانی تجهیزات فرسوده با تکنولوژی روز جهت کاهش هزینه تولید

استفاده از ظرفیت بومی و ایجاد اشتغال

کاهش هزینه های تولید نفت در راستای حفظ منافع ملی

این شرکت علاوه بر توانمندی طراحی، ساخت، تامین و راه اندازی واحدهای بهره برداری و نمک زدایی پیش ساخته ، با اتخاذ راهکارهای تقویت بنیه مالی خود قابليت سرمايه گذاری مالی پروژه ها را به صورت BOT/B00 فراهم نموده است و امیدوار است با بهره گیری از ظرفیت های خود از طریق کاهش هزینه تولید نفت، جلوگیری از هدر رفت سرمایه ملی، پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی او نیز توسعه فناوری ملی، بومی سازی ساخت تجهیزات و اشتغال زایی، همسو با سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی گام بردارد

پمپ میله ای SRP (SUCKER ROD PUMP)

با توجه به افت مخازن نفت در مناطق نفت خیز مختلف بر اثر تولید طولانی وقدمت مخازن، جهت افزایش تولید از انواع مختلف روش ها استفاده میگردد. که یکی از کاربردی ترین روش ها استفاده از پمپ های میله ای مکشی (SRP) می باشد که نسبت به سایر پمپ های سرچاهی کاربردی تر و مقرون به صرفه تر می باشد و از نظرتعمیرات و خدمات نسبت به انواع روش های دیگرساده تر و بادوام تر است

دراین راستا شرکت اُریس اوکسین ضمن پیوستن به لیست سازندگان مورد تایید شرکت ملی نفت ایران و سرمایه گذاری گسترده و با یاری دانش مهندسین و متخصصین ایرانی، فعالیت های گسترده ای را در زمینه تولید و بومی سازی پمپ های سر چاهی اقدامات به شرح ذیل را انجام داده است:

انعقاد قرارداد نمایندگی انحصاری ساخت پمپ های میله ای مکشی (SRP) با شرکت SHENGLI HIGHLAND

ادامه فرایند بومی سازی دانش ساخت پمپ های SRP از طریق انعقاد قرارداد بومی سازی دانش ساخت تجهیزات ARTIFICIAL LIFTING با دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه شهید چمران اهواز

تجهیز کارگاه ساخت پمپ های SRP با تجهیزات مدرن

شروع عملیات ساخت پمپ های SRP

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تلفن : 88612602-021
اهواز

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید