درباره ما

شرکت پاک صنعت موتور کار خود را از سال 1397 آغاز کرد. این شرکت اولین تولیدکننده موتور گیرلس آسانسور در ایران است. استفاده از متریال با کیفیت بالا ،نیروی کار متخصص، ماشینکاری دقیق و پیشرفته و دقت در مونتاژ قطعات باعث شده است که این شرکت با برند های معروف دنیا در رقابت باشد. موتورهای تولیدی شرکت پاک صنعت بسیار کم صدا بوده و حرکت بسیار نرم و بدون لرزشی دارد؛ همچنین این موتورها در سه تیپ استوانه ای، دیسکی و دیسکی یاتاقاندار در ظرفیت های 6 نفره تا 16 نفره و در سرعت های 1 تا 5/2 متر بر ثانیه تولید شده و قابل نصب برای انواع ساختمانها میباشد.

این شرکت با استفاده از دانشگاهیان و  صنعتگران و فعالیت های مداوم در امور تحقیق و توسعه و فعالیت های بی وقفه به یک شرکت دانش بنیان صنعتی تبدیل شده است. پیشرفت روز افزون این شرکت در زمینه دانش و فناوری منجر به تولید محصولات جدید، کاهش قیمت محصولات و خدمت رسانی بهتر به مردم شده است.

تمام شعب شرکت پاک صنعت موتور 3سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش را برای مشتریان عزیز در سراسر کشور درنظر گرفته  است. 

 

خدمات ما

تولید کننده موتورگیرلس آسانسور در ایران

موتور گیرلس 16 نفره سه فاز با سرعت 2m/s

موتور گیرلس 16نفره سه فاز با سرعت 1.6m/s

,...

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : ...

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید