درباره ما

شرکت پارس پنگان اولین و بزرگترین سازنده شیرهای توپی و یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه صنایع تجهیزات نفت در سال ۱۳۷۱با هدف تولید شیرآلات فولادی موردنیاز در صنایع نفت و گاز پالایش و پتروشیمی از سایز ¼ اینچ تا سایز ۵۶ اینچ در انواع مختلف به شرح ذیل و با آلیاژهای گوناگون مطابق با استانداردهای بین المللی تاسیس گردید. در حال حاضر با بهره گیری از متخصصین مجرب و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تلاش می نماید تا جایگاه نخست در تولید و تامین شیرهای توپی در صنایع مرتبط را کسب نماید.

  • تولیدات این شرکت که بر اساس دانش فنی و تکنولوژی بومی شده صورت می پذیرد به شرح ذیل می باشد:
  • تولید شیرهای توپی از نوع ترونیون با طراحی بدنه تمام جوشی تا سایز “۴۸و “۵۶ با کلاس فشاری ۶۰۰ بر اساس انتقال دانش فنی از شرکت های معتبر اروپایی.
  • تولید شیرهای توپی از نوع ترونیون با طراحی بدنه چند تکه و پیچ و مهره ای تا سایز “۴۸ و “۵۶ با کلاس فشاری ۱۵۰ ، ۳۰۰و ۶۰۰ به عنوان تولیدات روتین کارخانه ای.
  • تولید شیرهای توپی از نوع ترونیون با طراحی بدنه تمام جوشی تا سایز “۳۶ با کلاس فشاری ۱۵۰ ،۳۰۰ ، ۶۰۰ ،۹۰۰ ،۱۵۰۰ ،۲۵۰۰ به عنوان تولیدات روتین کارخانه ای.
  • تولید شیرهای توپی از نوع ترونیون با طراحی بدنه چند تکه و پیچ و مهره ای تا سایز “۳۶ با کلاس فشاری ۱۵۰ ،۳۰۰ ، ۶۰۰ ،۹۰۰ ،۱۵۰۰ ،۲۵۰۰ به عنوان تولیدات روتین کارخانه ای. 

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : علی اروج زاده
تلفن : 02122278440
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید