درباره ما

شرکت ژرف تدبیران پاسارگاد وارد کننده و پیشگام در تجهیزات صنعتیی،ابزار دقیق و کنترلی در ایران می باشد که فعالیت خود را در شهر تهران آغاز نمود و جهت نیل به اهداف خود که مهمترین آن کیفیت بالای محصولات ارائه شده و در نهایت برخورداری از سازمانی مشتری مدار است تلاش و مساعی خود را از همان ابتدای کار که تهیه برترین خدمات تجهیزات صنعتی می باشد آغاز نموده.این مجموعه یک شرکت ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع غذایی، صنایع دارویی و ... می باشد.

عواملی مانند کیفیت ،استفاده از فناوری های نوین ،خدمات پس از فروش، رعایت اصول مشتری مداری و منطبق بودن با استانداردهای روز بین المللی و رابطه نزدیک با تولید کنندگان تراز اول جهان را میتوان از عوامل اصلی در شاخص بودن نام ژرف تدبیران پاسارگاد مطرح نمود . دپارتمان فنی این شرکت آماده پاسخگویی به پرسش های تخصصی و ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد. شرکت ژرف تدبیران پاسارگاد مفتخر است محصولات برندهای زیر را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد.

خدمات ما

تأمین تجهیزات صنعتیی،ابزار دقیق و کنترلی

این شرکت پیشگام در تجهیزات صنعتیی،ابزار دقیق و کنترلی در ایران می باشد.

ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی

این مجموعه یک شرکت ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع غذایی، صنایع دارویی و ... می باشد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : ...
تلفن : 77633588
فکس : 77633296

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید