درباره ما

امروزه کاربرد اتوماسیون صنعتی، هيدروليك، پنوماتيك و ابزار دقیق در صنایع و پروسه های مختلف صنعتی به وفور به چشم می خورد . کنترل پروسه و سیستمهای اندازه گیری پیچیده ای که در صنایع مختلف همچون نفت ، گاز ، پتروشیمی ، صنایع شیمیایی ، صنایع غذایی ، صنایع خودرو سازی و غيره بکار می آید، نیازمند ابزارالات بسیار دقیق و حساس می باشند .گروه صنعتي اتوماسيون پيراميد درسال 1384، با نگاه به علم و تكنولوژي به عنوان نياز حياتي دنياي امروز و با ايمان به اين اصل كه كيفيت خدمات تضمين كننده حيات يك مجموعه است، فعاليت گسترده و تخصصي خود را در زمينه ارائه خدمات و تجهيزات اتوماسيون صنعتي، هيدروليك، پنوماتيك، ابزار دقيق، الكترونيك و برق صنعتي شروع كرد. جلب رضايت و ارایه خدمات جامع و فراگیر در پروژه های صنعتی هميشه از اهداف و اركان اين مجموعه بوده است. اين نكته زمينه مساعد جهت پيشرفت و رشد روز افزون گروه صنعتي اتوماسيون پيراميد را فراهم نموده است، به نحوي كه در مدتي كوتاه اين گروه به نامي شناخته شده در عرصه صنعت بدل گرديده است.

خدمات ما

هيدروليك، پنوماتيك، ابزار دقيق

در دنياي پيشرفته امروزي تجهیزات هيدروليك، پنوماتيك و ابزار دقیق را مي­ توان به عنوان زيرساخت­ هاي یک سیستم کنترل در نظر گرفت. با بهره­ گيري از تجهيزات هيدروليك و پنوماتيك مي­ توان سيستم هاي ساده اتوماسيون چون باز و بسته شدن در اتوبوس و نيز سيستم­هاي پيچيده اتوماسيون همچون خطوط توليد كارخانجات را طراحي نمود. همچنين از ابزارالات دقيق در پروسه­ هاي مختلف صنعتي براي اندازه گیری ، انتقال ، نمایش ، ثبت و کنترل پارامترهای مهم فیزیکی نظیر دما ، فشار، فلو و ... بهره مي­ گيرند.

واحد الكترونيك و برق صنعتي

امروزه الكترونيك و برق صنعتي به عنوان مولفه اساسی توسعه و شاخص و میزانی برای ارزیابی رشد صنعتی و پیشرفت اقتصادی کشورها به شمار می آید. در دنیای کنونی و به دنبال تحولات چشمگیری که در صنایع زیربنایی روی می دهد، بسیاری از اندیشمندان وتلاشگران صنعت براین باورند که می توان از کوچک ترین یافته ها و دستاوردهای سایر جوامع بهره گرفت تا از قافله زمان باز نمانند. تکنولوژی و صنعت برق، بصورت بسیار گسترده در همه جا و از جمله در کشور ما پایه ای برای صنعت و گسترش آن است؛ بطوریکه برق و صنایع وابسته به آن بصورت یکی از معیارها و ملاک های پیشرفت صنعتی و بعنوان صنعت سنگین و بنیادین محسوب می شود

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : محمدحسین شفیعی
تلفن : 33975456
فکس : 33112875

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید