درباره ما

شرکت پیروز صنعت سپیدار

پیروز صنعت سپیدار در زمینه ساخت و تامین قطعات صنایع مختلف فعال می باشد.کادر فنی مهندسی مجموعه با بیش از یک دهه تجربه و دانش فنی مفتخر به ارائه بهترین خدمات و رفع نیاز صنایع در اسرع وقت می باشد.

خدمات این مجموعه شامل طراحی و تولید قطعات صنعتی، طراحی و ساخت مکانیزم های صنعتی و طراحی انواع فیکسچر است

طراحی و تولید قطعات صنعتی

در دهه‌های اخیر، صنعت خدمات نقش اساسی و حیاتی در اقتصادهای جهانی بازی کرده و به یکی از مهمترین بخش‌های فعالیت اقتصادی تبدیل شده است. طراحی و تولید خدمات صنعتی در این زمینه به‌عنوان یک ابزار برجسته به منظور بهبود کیفیت و ارتقاء رضایت مشتریان به وجود آمده است. در دنیای مدرن، برای شرکت پیروزصنعت سپیدارارتقاء کیفیت و ارائه خدمات بهینه در هر زمینه‌ای از اهمیت بسیاری برخوردار است.

طراحی و ساخت مکانیزم های صنعتی

طراحی و ساخت مکانیزم‌های صنعتی درشرکت پیروز صنعت سپیدار بخش بسیار حیاتی و چشم‌اندازی از علم و صنعت است که به پیشرفت و بهبود عملکرد فرآیندهای صنعتی کمک می‌کند. این حوزه، اصطلاحاً به عنوان مهندسی مکانیک صنعتی شناخته می‌شود و در آن، مهندسین با استفاده از دانش فنی، مهارت‌های مهندسی و فناوری‌های نوین، به طراحی و اجرای سیستم‌ها و مکانیزم‌هایی که در صنایع مختلف استفاده می‌شوند، می‌پردازند.مکانیزم ها دستگاهی هستند برای تبدیل نیروهای ورودی به نیروهای خروجی در ادامه به بحث گسترده و شیرین مکانیزم ها میپردازیم

طراحی انواع فیکسچر

طراحی انواع فیکسچر در زمینه های مختلف ثابت و گردان با قابلیت عملیات چند وجهی همزمان و ترکیبی در شرکت پیروز صنعت سپیدار انجام می شود.

برخی محصولات پیروز صنعت سپاهان

یاتاقان
درپوش یاتاقان
نازل بخار
روتاری جوینت
پیلوت تورچ
فلنج
چرخ ترولی
رابط مکانیزم
یاتاقان پایدار
شفت محور
تولید چرخ زنجیر
هوزینگ
غلتک خط نورد
کوپلینگ

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

سایت : www.piruzsanat.com
شیراز شهرک صنعتی بزرگ میدان دوم بلوار صنعت جنوبی فاز5 خیابان تولید1 انتهای خیابان تجارت 9.

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید