درباره ما

شرکت دمیر یونان تولید کننده انواع ابزارالات هیدرولیکی

در همین راستا شرکت دمیر یونان فعالیت خود را در سال 1382 با واردات ابزارالات هیدرولیکی آغاز نموده و در این سال قسمت اعزم فعالیت شرکت تجهیز و پشتیبانی از دستگاه ها و ابزارالات هیدرولیک در صنایع نفت و گاز پتروشیمی بوده است
اولین تولید کننده ابزارآلات هیدرولیکی 700 بار با استانداردهاي روز دنیا با گارانتی 2 ساله و خدمات مادام العمر با 30 سال سابقه همکاري گسترده با شرکت هاي نفت. گاز. پتروشیمی مجهز به برترین دستگاههاي تراش سی ان سی و فرز سی ان سی.
شرکت دمیر یونان با رصد نیاز روز افزون جامعه صنعتی و صنعتگران برای برطرف کردن نیاز جامعه صنعتی و صنعتگران این کمبود در صنعت کشور با مشارکت چند کشور اروپایی فعالیت تحقیقاتی خود را در این زمینه را از سال 1390آغاز و شروع  به کارکرد. .این شرکت در حال حاضر برطرف کننده بسیاری از پروژه های نفت و گاز پتروشیمی و کارخانجات صنعتی کشور با کیفیت بالا و زمان مناسب می باشد.
در حال حاضر شرکت پس از بدست اوردن تجربه و بالابردن کیفیت محصولات تولیدی صادرات اقلام خود به کشور های دیگر را در دستور کار خود قرار داده است.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تلفن : 02165019149
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید