درباره ما

شرکت پولاد پیچ کار در سال ۱۳۶۴ به منظور ساخت انواع پیچ و مهره با کیفیت بالا و دامنه‌ی گسترده‌ی محصولات از نظر اندازه و مواد اولیه جهت مصارف صنایع مختلف در ایران و کشور‌های خاورمیانه تاًسیس شد.
در بخش های تجاری ازجمله موارد زیر پروژه های انجام داده است.

نفت وگاز
 شرکت پولاد پیچ کار پیچ و مهره ‌های (اتصال دهنده های) با کیفیت خود را در اختیار صنعت نفت و گاز (شرکت های نفتی) قرار میدهد که می‌توانند در شرایط سختی مانند فشار زیاد و دمای بالا مقاومت زیادی داشته باشند. حدود بیش از 30 سال است که شرکت پولاد پیچ کار انواع مختلفی از اتصالات را با کیفیتی در سطح جهانی به مشتریان خود عرضه می‌کند.. 
صنایع پتروشیمی
اتصال دهنده های مورد استفاده در صنعت پتروشیمی باید به طور کامل قادر به تحمل شرایط سخت محیط اطراف باشند. تجهیزات مورد استفاده در این صنعت باید در برابر عوامل فرسایشی مانند: فشار و دمای بالا مقاوم باشند.
صنایع پالایشگاهی 
با اینکه پالایشگاه های نفت نسبت به عملیات حفاری و اکتشاف در میحط های مناسب تری قرار دارند اما فرآیند پالایش به دلیل حرارت بالا و مواد خورنده باعث فرسودگی اجزای سخت افرازی می شود بنابراین شرکت های پالایش نفت خام برای ایستادگی در برابر شرایط محیطی به یک منبع ارزیابی مناسب که بتوانند به آن اعتماد کنند نیاز دارند. در شرایطی که به دنبال انجام فعالیت‌های سودآور و پر خطر هستید، تنها باید 
صنایع نیروگاهی
در صنایع نیروگاهی از باد و خورشید گرفته تا بخار و گاز برای تولید نیرو به اتصالات ویژه ای نیاز است. در تولید نیرو مسائل و مشکلات شایعی از قبیل دمای بالا و خوردگی وجود دارد با این حال ما تجربه ی وسیعی در بازار تولید نیرو داریم و نیاز های خاص را درک میکنیم . 
راه و ساختمان
در ساختمان‌ها و ساخت و سازهای صنعتی پیچ و مهره ها وظیه‌ی مهمی برای اتصال مواد مورد استفاده به یکدیگر دارند. صنعت ساخت و ساز به قدرت و دقت زیادی نیاز دارد و اتصالات باید در برابر فشار محیط(ساختمان و ساخت و ساز) مقاومت کنند.
صنعت و معدن
از سیمان گرفته تا تجهیزات مورد نیاز فولاد و معادن، ما همیشه بهترین پیچ و مهره‌های خود را برای نگهداری و ساخت تجهیزات سطحی یا زیرزمینی ارائه می‌دهد است.
 

خدمات ما

خدمات اصلاح حرارتی

برای بهبود خصوصیات مکانیکی محصول نهایی مانند: مقاومت کشش نهایی(UTS)، نقطه بازده، سختی طولی و…، یک سیستم عملیات حرارتی کاملا کنترل شده مورد نیاز است. این فرآیند شامل نرمال سازی، رفع فشار، دما، پخت، سخت شدن سطح و… می‌باشد. برای جوابگیری صحیح از تست مکانیکی ابتدا باید عملیات حرارتی به درستی انجام شود و میزان سختی محصول استاندارد باشد.البته برای محصولاتی با مواد اولیه‌ی استیل و آهن عملیات حرارتی انجام نمی‌شود.

خدمات آزمایشگاهی

کنترل کیفیت یکی از ارکان مهم که کلیه‌ی مراحل تست پیچ و مهره ها در آزمایشگاه با گواهی نامه‌ی ISO-17025 انجام می‌شود. در شرکت پولاد پیچ کار با استفاده از فناوری مدرن و متخصصین مجرب محصولاتی مطابق با استاندارد‌های بین المللی ارائه می‌شود که کیفیت آنها توسط آزمایش های زیر تضمین می شود: آنالیز شیمیایی و خواص مکانیکی، تست های ابعادی و گیج، تست مایع نافذ، تست پروفیل دنده، تست استحکام نهایی، تست بار گواه، تست سختی سنجی، تست های متالوگرافی، تست های مربوط به پوشش(ضخامت و دوام)، تست پیچش، تست پروف پیچ و مهره، تست ضربه، اندازه گیری عمق و زاویه دنده، تست مخرب و غیر مخرب، تست ترک یابی، تست ذرات مغناطیسی.

خدمات طراحی و مهندسی معکوس

طراحی اتصالات این شرکت توسط مهندسین مجرب و با کمک نرم افزارهای CAD/CAM/CAE انجام می شود. علاوه بر این مهندسان قادر به انجام مهندسی معکوس بر روی نمونه‌های ارسالی توسط مشتریان، طراحی و ساخت آنها هستند. اتصالات موردنیاز در ماشین آلات و تجهیزات بزرگ استخراج گاز و همچنین دیزلی از جدیدترین تولیدات شرکت با استفاده از روش مهندسی معکوس هستند.

خدمات اصلاح سطح

یکی از راه ‌های جلوگیری از ایجاد خوردگی در انواع اتصالات صنعتی ایجاد لایه‌ی محافظ می‌باشدروکش کردن اتصالات در برابر خوردگی و روغن‌کاری مقاوم می‌کند..پوشش های داکرومات، سیاه‌کاری، تفلون، گالوانیزه(سرد، گرم و زرد)، سرامیک، زینک بی کرومات و کادمیوم، را ارائه می‌دهدند.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : جناب حسینی
تلفن : 22553000
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید