درباره ما

شرکت پیشگامان پیچ پارس با علامت اختصاری PPP و P3 ، قریب به دو دهه گذشته، با سرمایه بخش خصوصی در زمینه تولید انواع پیچ و مهره مطابق با استانداردهای بین المللی همچون ISO – DIN – ASTM – ASME–  BS  آغازبه کار  کرد.

 این شرکت با دارا بودن کارخانه ای به وسعت ۳۰۰۰ متر مربع واقع در شهرک صنعتی شمس آباد با داشتن کادری متخصص و مجرب، به زمره تامین کنندگان  شرکت های برتر صنعتی ازجمله صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، صنعت ساختمان، صنایع فولاد، صنایع نیروگاهی و آب و فاضلاب پیوست و به یکی از بزرگترین و مطرح ترین شرکت های ایرانی در این صنف مبدل گشت که همواره بهترین محصولات از نظر کیفی را با تعهد نسبت به مشتریان خود تولید و عرضه می نماید.

فعالیت شرکت پیشگامان پیچ پارس عبارت است از تولید انواع پیچ و مهره در گریدهای HV10.9 -12.9 – ۱۰.۹۸.۸۵.۶۳۱۶ (B8M) – B7 – B7M – L7 – L7M – B16 – ۲H – ۲HM – G4 – (B8)304 طبق استانداردهای بین المللی.

این شرکت می تواند نیازهای صنایع کشور در زمینه تولید پیچ و مهره های خاص مطابق با متریال های درخواستی را تولید و به صنعتگران کشور عرضه نماید.

شـرکت پیشگامان پیچ پارس برندی شنـاخته شـده در عـرصه تولید پیچ و مهره، با بهره مندی از سرمایه انسـانی و دانش روز، آسایش و اطمینان را به صنعتگران و  جـامعه عـرضه  نماید.

اکنون این شرکت با تکیه بر توانایی کارشناسان متعهد، متخصص و با تجربه در آزمایشگاه تخصصی، مجهز به دستگاه هایی با  تکنولوژی روز دنیا بصورت مجزا کیفیت محصولات تولیدی را آزمایش نموده و با تایید واحد QC وارد بازار می نماید.

مهم ترین هدف شرکت پیشگامان پیچ پارس تولید محصولات با رعایت قوانین زیست محیطی می باشد، زیرا که اعتقاد داریم توسعه پایدار یعنی هماهنگی و سازگاری با محیط زیست. به همین جهت امید به آن داریم ضمن احترام به حقوق مشتریان که در واقع سرمایه اصلی این شرکت هستند، با به حداکثر رساندن تولیدات داخلی گام های موثری در جهت خودکفایی ملی در صنعت پیچ و مهره کشور عزیزمان برداشته و در بازارهای جهانی نیز نام ایران را سربلند سازیم.

 

خدمات ما

پیچ

استادبولت

پیچ شش گوش

پیچ آلن

پیچ مغزی

پیچ یو بولت

پیچ تی

پیچ چشمی

پیچ خودکار

مهره

مهره شش گوش

مهره باریک

مهره بلند

مهره چهارگوش

مهره جوشی

مهره خروسکی

مهره سربسته

 

واشر

واشر تخت

واشر بشقابی

واشر خورشیدی

واشر چهارگوش

 

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تلفن : 56809773
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید