درباره ما

شرکت رایاتورک اولین تولید کننده اکچویتور های برقی ( عملگر الکتریکی) در ایران

شرکت دانش بنیان نگرش رایانه پویا(رایاتورک)، اولین تولید کننده عملگر الکتریکی (اکچویتور برقی) جهت کنترل هوشمند و یکپارچه جریان در ایران می باشد که در سال1377 تاسیس شد. هدف این شرکت انجام پروژه های تحقیقاتی مورد نیاز کشور به صورت مستقل و بدون نیاز به شرکت ها و موسسات بیگانه بود. شرکت رایاتورک (rayatork) این تحقیقات را در زمینه های مختلفی مثل سخت افزار، نرم افزار و الکترونیک انجام میدهد. این شرکت با کمک تیمی متخصص و باتجربه و با استفاده از نیروهای نخبه توانست پیشرفت خوبی داشته باشد و به نیازهای کشور در حوزه های مختفی مثل نرم افزار، الکترونیک، پردازش تصویر و مکانیک پاسخ دهد. این شرکت رفته رفته، با کمک نیروهای نخبه و نیروهای تحقیقاتی و با استفاده از تمام توان تخصصی خود در زمینه های مختلف از جمله مهندسی الکرونیک، سخت افزار، نرم افزار، مکانیک و ... هوش مصنوعی را در این زمینه ها به کار گرفت تا با هوشمند سازی فرایندهای صنعتی، نفتی، گازی و پالایشگاهی به انجام سریع تر و دقیق تر فرایندها و بهبود عملکرد سیستم ها کمک کند. با توجه پیشرفت تکنولوژی و هوش مصنوعی در عصر حاضر، هوشمند سازی تجهیزات یک راه حل اساسی جهت سرعت و دقت بخشیدن به جریان کاری و بالا بردن صحت عملکرد است که شرکت رایاتورک با بهره گیری از نیروهای نخبه و متخصص و بالاترین سطح تکنولوژی توانسته است در زمینه های مختلف محصولات با کیفیتی را ارائه دهد. 

محصولات :

عملگر الکتریکی (اکچویتور برقی) شیرهای خطوط و لوله(valve):

عملگر الکتریکی شیرهای خطوط و لوله یکی از تجهیزاتی است که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع آب و فاضلاب، نیروگاه ها و کاخانجات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. از آنجایی که یکی از صنایعی که در کشور ما بسیار رونق دارد صنعت نفت است و همچنین تولید تجهیزات مورد نیاز این صنعت همواره یکی از چالش های این بخش بوده است. شرکت دانش بنیان نگرش رایانه پویا با توجه به تجربه هایی که از زمان تاسیس در این زمینه داشته و همچنین با استفاده از نیروی های متخصص و نخبه توانست تجهیزات مورد نیاز این صنعت را با تکنولوژی بالا و پیشرفته به تولید برساند. شرکت رایاتورک پس از 6 سال تلاش و تحقیق موفق به تولید این عملگر شده است. 

این عملگر های برقی به دو نوع عملگر مولتی ترن تک فاز و سه فاز تقسیم می شوندکه هرکدام نیز به دارای سری های مختلفی می باشد.

1- عملگر (اکچویتور) مولتی ترن تک فاز دارای سری با نام های  عملگر مولتی ترن  تک فاز سری NQ700،عملگر مولتی ترن تک فاز سری NQ900 وعملگر مولتی ترن تک فاز سری NQ1000 می باشد . 

2- عملگر (اکچویتور) مولتی ترن سه فاز نیز دارای سری با نام های عملگر مولتی ترن سه فاز  سری NQ700-Ac، عملگر مولتی ترن سه فاز  سری NQ900-BS و عملگر مولتی ترن سه فاز  سری NQ1000-S می باشد.

اسکنر لام پاتولوژی: 

از دیگر محصولات و دستاوردهای این شرکت میتوان به اسکنر لام پاتولوژی جهت ارائه‌ی راه‌حل‌های هوشمند برای اسکن لام تله پاتولوژی، تشخیص خودکار و میکروسکوپی دیجیتال اشاره کرد. این شرکت با توجه به دستاوردهای مختلف و تجربیاتی که در چندین سال بعد از تاسیس به دست آورده بود، در سال 1393 تمام توان و تخصص خود را در زمینه های مهندسی الکترونیک، سخت افزار، مکانیک، مکاترونیک، پردازش تصویر، هوش مصنوعی و پزشکی به کار گرفت تا در فرایندهای آزمایشگاهی و پاتولوژی هم توسعه ای ایجاد کند و این فرایندها را هوشمند و تسریع کنند. بعد از سال ها تلاش و تحقیق در این زمینه ها شرکت نگرش رایانه پویا در حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی منجر به تولید برند CELLNAMA شده است. 

خدمات ما

تولید عملگر الکتریکی شیرهای خطوط لوله

دارای استاندارد ATEX و قابل استفاده در محیط‌های قابل انفجار (IIB & IIC)
1- عملگر مولتی ترن با قابلیت On/Off و Inching
2- قابل نصب روی شیرهای Wedge، Knife، Sluice/weir، Diaphragm، Conduit/slab، Parallel slide، Globe، Choke، Butterfly، Ball، Plug و Damper به صورت مستقیم یا با استفاده از گیربکس

3- کنترل کامل ۲۵۰ اکچویتور از طریق شبکه اختصاصی Rayabus، روی یک زوج سیم در یک حلقه تا مسافت ۲۰ کیلومتر و همچنین کنترل از طریق شبکه‌های عمومی Modbus و Profibus
4- اعمال فرمان حرکت و مشاهده وضعیت هر عملگر الکتریکی شیر از طریق Local ،Hardwire Control و Network
5- انجام کالیبراسیون و تنظیمات بدون باز کردن پنل اکچویتور

اسکنر لام پاتولوژی

ارائه‌ی راه‌حل‌های هوشمند برای اسکن لام تله پاتولوژی، تشخیص خودکار و میکروسکوپی دیجیتال

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید