درباره ما

شرکت رهام صنعت پوشش دهنده تمامی فلزات و آلیاژها، آلومینیوم، برنج، سرامیک، برنز و... با بهترین کیفیت ، قیمت و خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

خدمات ما

متال اسپری

متال اسپری یکی از روش های جلوگیری از خوردگی و فرسودگی قطعات و تاسیسات صنعتی است.متال اسپری در واقع روشی برای بازسازی قطعات است. روش اسپری متال یا فلز پاشی یکی از روش های نوینی است که در صنایع هواپیمایی ایران استفاده می شود.از جمله کاربرد های این روش بازسازی انواع سیلندر های چدنی و آلومینیومی است. بازسازی و ساخت یاتاقان در ابعاد های مختلف، بازسازی قطعات کمپرسور و بازسازی میل لنگ از دیپر کاربردهای  روش فلز پاشی است. عملیات پوشش دهی در روش متال اسپری بر آلیاژ های مختلفی صورت گرفته است. آلومینیوم خاص و آلومینیوم نیکل دار، فولاد، برنز، بابیت، برنج، استیل در انواع گرید ها با این روش واکنش مثبت می دهند.مزایای روش متال اسپری پایین بودن حجم سرمایه گذاری، امکان پوشش مولیبدن خالص برای کاربرد های مقاوم به سایش، سهولت کارکرد، ارزان بودن مفتول نسبت به پودر، سیستم قابل حمل و نقل است.

 

ساخت یاتاقان

مواد خام ساخت یاتاقان در بیشتر موارد فولاد است که فرآیند بابیت ریزی روی ان انجام می شود. این قطعه یکی از ضروری ترین قطعات در ماشین ها و تجهیزات مکانیکی است که وظیفه ی اصلی آن محافظت در برابر اصطکاک و سایش است. کار اصلی یاتاقان ها محدود کردن حرکت شعاعی و حمایت از حرکت دورانی است.یاتاقان ها از چهار قسمت استاندارد رینگ داخلی، رینگ خارجی، قفسه و اعضای غلتان تشکیل شده اند.ساخت یاتاقان در نمونه های مختلفی از قبیل لغزشی، خمشی، مغناطیسی، ساده، مرصع و … انجام می شود.فرآیند بازسازی یاتاقان ها شامل ذوب بابیت، انجام دادن فلاکس های پوششی، بابیت ریزی، ماشین کاری اولیه، انجام دادن تست های اولیه، ماشین کاری نهایی و انجام تست های نهایی است.

تنگستن کارباید

تنگستن کارباید عنصری است شیمیایی که عدد اتمی آن 74 می باشد. عنصری بسیار سخت و مقاوم می باشد که در قسمت فلزات انتقالی می باشد. تنگستن کارباید خالص در مصارف الکتریکی استفاده می شود..کارباید تنگستن در ماشین آلات صنعتی، ساینده ها، ابزار های برش و سایر ابزار آلات مورد استفاده قرار می گیرد. این ترکیب از واکنش فلز تنگستن با کربن به دست می آید.پوشش تنگستن کارباید در موارد همچون ماشین کاری، معدن، ساخت مهمات جنگی و لوازم جراحی ، همچنین استفاده از آن در جوشکاری، ورزشی، متالوژی، صنعت الکترونیک و روشنایی … نیز مورد استفاده می باشد.

بازسازی میل لنگ

میل لنگ قطعه ای در موتورها می باشد که تبدیل حرکت خطی پیستون را به حرکت چرخشی تبدیل می کند.جنس میل لنگ ها معمولا از ترکیب فولاد و کربن و یا آلیاژ های فولاد یا فلز هایی مانند کروم و نیکل ساخته می شوند.بازسازی میل لنگ یکی از راه های جلوگیری از فرسایش و افزایش طول عمر این قطعه در تجهیزات می باشد. میل لنگ به دلیل اهمیت حرکتی در دستگاه ها و قطعه های صنعتی معمولا دچار فرسایش و خوردگی خواهند شد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : علی زارع
تلفن : 09106105867
ایمیل : info@rohamsanat.com
سایت : www.rohamsanat.com
تهران، شهر قدس-خیابان انقلاب-خیابان پردیس-پلاک 36

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید