درباره ما

تسمه آپادانا در سال 1374 در زمینه تسمه های خودرویی و صنعتی شروع به کار نمود و در سال 1381 تحت عنوان روان ترانس آپادانا با لوگوی تجاری در تامین و تولید بیش از 47 هزار نوع تسمه در صنایع خودرویی، نفت، گاز و پتروشیمی، کشاورزی، کاشی و سرامیک، سیمان، نساجی، مواد غذایی، سلولزی، شیشه، آسانسور، معدن و... کار خود را گسترش داد .

در سال 1392 با احداث کارخانه ای به وسعت 10 هزار متر مربع و استفاده از ده ها پرسنل مجرب و متخصص در حوزه های فنی و مهندسی در شهرک صنعتی شمس آباد موفق به دریافت پروانه بهره برداری شد و قدم بزرگی به سوی بومی سازی صنعت تسمه در کشور برداشت.

در سال 1397 شرکت روان ترانس آپادانا موفق به دریافت استانداردهای در درزمینه تولید محصولات خودرویی ومدیریت و با افتخار در لیست تامین کنندگان ساپکو قرار گرفت.

شرکت روان ترانس آپادانا در راستای ارائه خدمات با نیاز مشتری ، تحت لیسانس شرکت های معتبر تولید کننده انواع تسمه در جهان از جمله انگلستان والمان وایتالیا فعالیت می کند انگلستان

در شرکت روان ترانس آپادانا، فرآیند بر روی انواع تسمه¬های خودرویی فرآیندهای بر روی انواع تسمه های صنعتی از جمله تسمه های تایمینگ (مدار باز و مدار بسته)، تسمه های شیاری، وی بلت، انتقال نیرو، نوار نقاله، و ... با کمک تجهیزات کاملا پیشرفته انجام می پذیرد.

 

آزمایشگاه شرکت روان ترانس آپادانا

یکی از فرآیند های روان ترانس آپادانا کنترل های کیفی انجام شده روی قطعات می باشد که در ابتدای ورود قطعات به کارخانه توسط واحد کنترل کیفیت و با استفاده از خدمات آزمایشگاهی، سلامت قطعات ورودی کنترل می شود.

شرکت روان ترانس آپادانا دارای مجهز ترین آزمایشگاه تست انواع تسمه در کشور می باشد که این واحد توانسته مجوز های لازم اعم از استاندارد ISO 17025 ، همچنین تائیدیه اداره استاندارد استان تهران و همکار اداره استاندارد را اخذ نماید و افتخار خدمت رسانی به شرکت های بزرگی چون سایپا و ایران خودرو را در کارنامه ی حرفه ای خود دارد.

 

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تلفن : 02156232319
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید