درباره ما

شرکت اصفهان صبا شیمی همواره افتخار تولید مواد شیمیایی خاص جهت بزرگترین و معتبرترین شرکت‌ ها و کارخانجات بزرگ فولاد کشوربه همراه تجارب ارزشمند و دانش فنی روز را داشته است.
این شرکت تولید کننده ی مواد شیمیایی صنعتی خاص برای بسیاری از شرکت های ایرانی تا ظرفیت ۴۰۰۰۰ تن در سال می باشد.
برخی از محصولات خاص شرکت اصفهان صبا شیمی برای اولین بار درخاور میانه تولید شده که در حال حاضر در صنایع نفت ، پتروشیمی و فولاد ایران مورد استفاده قرار گرفته اند. 
همچنین همکاری با اساتید محترم دانشگاههای مطرح کشور و بهره گیری از دانش و امکانات آزمایشگاه های تخصصی و پیشرفته کشور، باعث افزایش توانمندی این شرکت در امرتولید و رعایت استانداردها در انجام تست های مورد نیاز محصولات گردیده است.
تولیدات ما شامل بیش از ۲۰۰ محصول است که عبارتند از انواع شوینده های صنعتی ،پوشش های تبدیلی ، مواد ضد خوردگی ، روانکار های فلزکاری ، روغن های محافظ ، ضد کف ها و ...

خدمات ما

شوینده های صنعتی (چربی گیر)

مهمترین مرحله در آماده سازی سطوح فلزی، چربی گیری است . برای محافظت سطوح فلزی از اکسیداسیون، از روغنهای معدنی استفاده می شود و در صورتیکه در عملیات سطحی این روغن ها پاک نشود ، مانع جدی برای اعمال پوششهای تبدیلی خواهد بود.

پوشش های تبدیلی (پوشش کلاف های فلزی )

سطوح مختلف فلزات، بدون پوشش زنگ می زنند و یا تخریب می شوند. پوشش دادن یعنی سرمایه گذاری برای حفاظت بیشتر تاسیسات و بهره برداری بیشتر از آنها.

بازدارنده های خوردگی

بازدارنده خوردگی یک ترکیب شیمیایی است که پس از اضافه شدن به یک مایع یا گاز، سبب کاهش نرخ خوردگی مواد به خصوص مواد فلزی و آلیاژی می گردد.

مایعات و روانکارهای فلزکاری (دترجنت)

شرکت صبا شیمی تولید کننده ی محلول های روانکاری فلزی برای کارخانجات تولید فولاد با برند تجاری ®CLEANOX می باشد.

ضد کف ( آنتی فوم)

آنتی فوم ها مواد شیمیایی هستند که برای پیشگیری از تولید و ساخت کف بکار می روند و همچنین کف های ایجاد شده را می شکنند .

روغن های محافظ صنعتی

متداول ترین روش محافظت سطوح در برابر خوردگی، استفاده از یک لایه محافظ بر روی سطح جسم مورد نظر و پوشش دهی فلز مورد حمله است که به صورت کامل و یا محدود، فرآیند خوردگی را متوقف می کنند. از اصلی ترین این روش ها استفاده از روغن های محافظ در خصوص نگهداری کلاف ها و ورق های نورد سرد ، تمپر شده و ورق های پوشش دار گالوانیزه همچنین لوله ها و پروفیل ها در طول زمان حمل و نقل و انبارداری می باشد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر :
تلفن : 03136645290-1
اصفهان شیخ صدوق شمالی

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید