درباره ما

شرکت سهند خودرو با هدف تولید قطعات محوری گیربکس خودرو، تاسیس گردیده است. رویکرد اصلی شرکت بر ارائه خدمات عملیات حرارتی ویژه قرار گرفت. با بستر سازی لازم و تجهیز سخت افزاری مجموعه، در حال حاضر ۷۰ درصد فعالیت شرکت سهند خودرو در زمینه عملیات حرارتی و ۳۰ درصد از فعالیت ها در زمینه ساخت و مجموعه سازی صنعتی، در حوزه های مختلف از جمله: خودروسازی، هوافضا، نیروگاهی و پالایشگاهی، صنایع پزشکی، لوازم خانگی، صنایع روشنایی و ... می باشد.
 

خدمات ما

عملیات حرارتی

عملیات حرارتی در واقع به معنی گرم کردن یک فلز یا آلیاژ تا دمای مشخص، نگه‌داری در آن دما به مدت‌زمان مشخص و سپس سرد کردن با سرعت مشخص به منظوره دستیابی به خواص فیزیکی، مکانیکی یا مغناطیسی موردنظر است.

نیتراسیون گازی

نیتروژن دهی عبارت است از وارد کردن و نفوذ دادن نیتروژن اتمی در لایه سطحی فولاد، بر خلاف کربن دهی که برای فولاد های کم کربن کاربرد دارد، نیتروژن دهی را می توان تقریبا برای تمام فولاد ها اجرا نمود .

سخت کاری القایی

اصول این روش شبیه به سخت کردن شعله ای است. به این صورت که تنها سطح قطعه آستنیته شده و سپس سریع سرد می شود.

کوره چند منظوره اتمسفری

کوره‌های با اتمسفر کنترل که به کوره‌های اتمسفری موسوم هستند یکی از پرکاربردترین و اقتصادی‌ترین روش‌های عملیات حرارتی می‌باشد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر :
تلفن : 02146859090
تهران کیلومتر 17جاده مخصوص

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید