درباره ما

شرکت سهند صنعت پارتیکان

شرکت سهند صنعت پارتیکان به عنوان تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق در حوزه برق و الکترونیک در تیرماه سال  1385 با داشتن کادری مجرب و نیروی متخصص  تاسیس شد.شرکت سهند صنعت پارتیکان با تجربیات و تحقیقاتی که در سال های اولیه بعد از تاسیس به دست آورد، موفق به ساخت و بومی سازی فناوری های روز دنیا در زمینه ابزار دقیق گردیده است. از توانمندی های این شرکت میتوان به ساخت انواع سنسورهای حرارتی و ترموکوپل، سامانه های پایش شعله FLAME DETECTOR و سامانه های F&G اشاره کرد. شرکت سهند صنعت پارتیکان دستاوردها و تولیدات مختلفی دارد. از جمله دستاوردهای مهم این شرکت ساخت ترموکوپل هارنس توربین رولزرویس هست. در سال 91، شرکت، برای ساخت این محصول در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقر شد، و پس از چند ماه تلاش و کوشش و با استفاده از نیروهای با تجربه و متخصص موفق به ساخت نمونه صنعتی آن شد. از دیگر دستاوردها و محصولات این شرکت میتوان به تولید انواع حسگرهای صنعتی اشاره کرد. شرکت سهند صنعت پارتیکان، با استفاده از امکانات و تجهیزات پیشرفته و نیروهای با تجربه و متخصص موفق به ساخت انواع حسگرهای صنعتی شد که مورد استفاده در صنایع نفت و گاز قرار میگیرد. 

لیست محصولات و خدمات شرکت سهند صنعت پارتیکان:

انواع ترموکوپل Thermocouple:

شرکت سهند صنعت پارتیکان تلاش روزافزون برای ساخت و تولید و بومی سازی ترموکوپل هارنس توربین انجام داده است. این شرکت با استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه و با استفاده از امکانات و تجهزات پیشرفته، بعد از چندین ماه تلاش موفق به ساخت ترموکوپل هارنس توربین رولزورویس شد. این ترموکوپل در صنعت نفت و گاز مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین اولین محصول بومی سازی شده مورد استفاده در صنعت نفت و گاز است. این شرکت برای ساخت این محصول موفق به اخذ گواهی شرکت توربین جنوب و اداره مالکیت صنعتی شد. ترموکوپل های تولیدی این شرکت شامل انواع ترموکوپل های هارنس، ترموکوپل مولتی پوینت، ترموکوپل T3 زیمنس و... می باشد.

تولید انواع حسگرهای صنعتی

حسگرهای صنعتی توسط نیروهای متخصص و با تجربه و با استفاده از امکانات و تجهیزات ساخته شده است. حسگرهای صنعتی در صنایع مختلفی کاربرد دارد، این حسگرهای پس از پشت سرگذاشتن تمامی تست های مربوطه، در صنایعی مثل نفت و گاز مورد استفاده قرار میگیرد. این شرکت تولید کننده انواع سنسورهای RTD در انواع مدل ها شامل سنسور حرارتی مقاومتی RTD ، سنسور SGT600 ،سنسور PT1000 RTD و ... می باشد

شعله بین FLAME DETECTO

اسکنر شعله ها در مدل های Bartec، OE CONVERTER، ON-SITE Flame Scanner / Amplifier و... می باشند

خدمات ما

ساخت ترموکوپل هارنس توربین رولزرویس
تولید انواع حسگرهای صنعتی
طراحی و نصب سیستم های اندازه گیر حجم سیال

از دستاوردهای دیگر شرکت سهند صنعت پارتیکان طراحی و نصب سیستم های اندازه گیر حجم سیال هست. این شرکت با طراحی و نصب سیستم های اندازه گیر حجم سیال گام بلندی در حوزه نفت و گاز برداشته است. این سیستم های اندازه گیر در ایستگاه های گاز نصب شده و داده و اطلاعات را جمع آوری میکند و با ایجاد پایگاه داده و ارسال داده ها، منجر به محاسبه گاز مصرفی با دقت بسیار بالا می شود. 

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید