درباره ما

بازرگانی ثالثی با تکیه بر نیم قرن تجربه فعالیت در بازار قطعات یدکی خودرو همواره کوشیده است با اتخاذ سیاست های مشتری مداری به عنوان بستر تعالی ، محصولات خود با بالاترین درجه کیفیت و از طریق عقد قرارداد با سازندگان اصلی قطعات برای خودروسازان به مشتریان عزیز عرضه نماید.از این رو با ارزش نهادن به اصول حرفه ای در تهیه و تامین قطعات با قیمت مناسب و در کوتاه ترین زمان نسبت به تهیه و توزیع محصولات خود در انبار مکانیزه (در مساحتی بالغ بر ۱۵۰۰ متر مربع) و ایجاد ارتباط یکپارچه با دفتر مرکزی اقدام نموده است.

بازرگانی ثالثی ۲ برند وارداتی Sbika و ARAX  را در دو دهه اخیر به بازار معرفی کرد که با توجه به شرایط کنونی در چند سال اخیر محصولات با برند ARAX را از کارخانه های معتبر که با کیفیت برتر تولید میکنند،تهیه و توزیع میکند . این بازرگانی در حال حاضر با اخذ نمایندگی از حدود  ۳۵   کارخانه داخلی که اجناس مورد استفاده در خط تولید ایران خودرو و سایپا هستند و همچنین ۲۵ کارخانه داخلی با کیفیت مناسب را با برند خود کارخانه ها به بازار ارائه میکند.

خدمات ما

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : آقای ثالثی
تلفن : 02140220580
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید