درباره ما

این شرکت با بیش از 10 سال سابقه کاری به عنوان اولین ارائه کننده خدمات پس از فروش سیستم های برودتی حرارتی همراه با دقت و انجام اصولی فعالیت های مربوط به سیستم ادواری، تعمیر، نگه داری، نصب و مونتاژ و رسوب زدایی انواع مبدل ها وبویلر ها در شهر مشهد مقدس فعالیت دارد. شرکت ثنا مبدل با بهره گیری از مهندسین و متخصصین با تجربه و باسابقه، تحقیق های خود را با کمک شرکت های دانش بنیان در  طراحی و ساخت این نوع مبدلها طبق استانداردهای متداول بین المللی  آغاز کرده و در گام نخست موفق به ساخت انواع واشر ( Gaskets ) باکیفیت و مرغوبیت بالا براساس استانداردهای معتبر شده است و در مرحله  بعدی موفق به تولید انواع صفحات در ابعادمختلف  گردیده است.

مهندسین این شرکت در تمام مراحل پروژه از جمله مشاوره  طراحی ساخت نصب و راه اندازی همقدم با کارشناسان و بازرسین، این اطمینان را به کارفرمایان می دهد که پروژه با بهترین نحو ممکن اجرا  گردد. همچنین این شرکت با پشتکار و تلاش متخصصین خود در وندور لیست ( vendor list ) ( تولید کنندگان و تامین کنندگان مجاز ) شرکتهای بزرگ و معتبر همچون فولاد مبارکه اصفهان و پتروشیمی شازند ثبت شده است.

خدمات ما

طراحی و تولید انواع مبدل ها

مبدل های سری sana

مبدل های سری api

مبدل های سری avp

و...

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : علی نوع پرست
مشهد

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید