درباره ما

شركت طراحي فني مهندسي سپاهان بهگزين 24 سال پيش با انگيزه طراحي و ساخت ماشين هاي خاص صنعتي در شهرك صنعتي امير كبير اصفهان تأسيس گرديد ، اين شركت با برخورداري از نيروي هاي متخصص مكانيك و برق و الكترونيك ابتدا فعاليت خود را در طراحي و ساخت دستگاه هاي اندازه گيري  كشش (تنسايل ) و ساير ادوات و ابزار آلات آزمايشگاهي تحت استانداردهاي بين المللي شروع نموده و طي مدت كوتاهي موفق شد دستگاههاي اندازه گيري كشش (تنسايل ) و اندازه گيري  فشار ( كمپريشن ) و فشار و كشش ( يونيورسال ) و دستگاه اكستنسيومتر براي اندازه گيري ازدياد طول را  با كيفيت عالي و مطابق استانداردهاي اروپايي توليد و به صنايع مختلف عرضه نمايد همچنين اين شركت با بدست آوردن تكنولوژي سيمينگ موفق گرديد دستگاه هاي ربات سيمر را براي مونتاژ انواع كنتورهاي گاز مطابق با نمونه فرانسوي طراحي و اجرا نمايد ؛ اين دستگاه مورد تأييد كارشناسان فرانسوي قرار گرفت و گام موثري براي رفع نياز صنايع مرتبط در اين زمينه برداشته شد و در حال حاضر اين دستگاه ها در رده هاي مختلف براي مونتاژ كنتورهاي گاز با ظرفيتهاي مختلف طراحي و ساخته مي گردد .

در سال 1382 به علت نياز به مكاني بزرگتر متناسب با فعاليتهاي خود به شهرك صنعتي مورچه خورت منتقل گرديد و در كارخانه اي به مساحت بيش از 5000 متر مربع استقرار يافت و با تجهيز ابزار آلات و تكميل كادر فني خود علاوه بر دستگاه هاي آزمايشگاهي و ربات سيمر به طراحي ماشين آلات خط توليد بشكه هاي فلزي و همچنين طراحي و ساخت ميكسرهاي مختلف  براي مخازن بزرگ مبادرت ورزيد و توانست خط توليد بشكه را مطابق كيفيت بشكه سازان مطرح دنيا با قيمت مناسب و ارزان توليد نمايد كه هم اكنون ماشين آلات ساخت بشكه اين شركت در حال كار و توليد انواع بشكه هاي فلزي قيري و استاندارد و دهانه باز مي باشد .

میکسرهاي توليد اين شركت نيز مورد تأييد كارشناسان پالايشگاه قرار گرفته و با ساخت اين ميكسرها در داخل كشور از خارج شدن مقدار زيادي ارز جلوگيري به عمل آمده است . به طور كلي گروه طراحي فني مهندسي سپاهان بهگزين در زمينه طراحي و ساخت ماشين آلات تنسايل ، ربات سيمر ، خط توليد بشكه و ميكسر داراي سابقه و تجربه و تخصص بوده و با كادري مجرب و تجهيزات لازم آمادگي قبول سفارش از سازمانها ، كارخانجات / مراكز صنعتي مختلف را دارد . 

خدمات ما

دستگاه هاي آزمايشگاهي :

دستگاه هاي اندازه گيري كشش ( تنسايل ) فشار ( كمپريشن ) و فشار و كشش ( يونيورسال ) توليد شركت سپاهان بهگزين با ظرفيتهاي مختلف تا 100 تن براي استفاده در صنايع ريسندگي و بافندگي ، لاستيك سازي ، لوله و اتصالات ، فولاد و پيچ و مهره و ... با فكهاي مناسب طراحي و عرضه مي گردد . دستگاه هاي ساخت اين شركت داري قابليتهاي مختلف و ثبت گرافهاي مربوطه و ذخيره آن و مقايسه با سه گراف آخر و داراي توانايي بزرگ نمايي روي نقطه پارگي و اندازه گيري مقدار كشش و نشان دادن درصد ازدياد طول مي باشد اين شركت تا كنون بيش از 40 دستگاه تنسايل را متناسب با شرايط درخواست كننده ساخت وتحويل نموده است كه در حال كار مي باشد . دستگاه هاي ساخت اين شركت داراي گارانتي و خدمات پس از فروش مي باشد .

دستگاه هاي خط توليد بشكه

گروه طراحي فني مهندسي سپاهان بهگزين سازنده ي ماشين آلات خط توليد بشكه هاي فلزي مي باشد ؛ اين شركت با ساخت و تحويل دستگاه هاي توليد خط بشكه براي شركت زير مجموعه خود ( شركت بشكه سازان به چليك متين ) و توليد روزانه بشكه هاي فلزي استاندارد به دليل استمرار در توليد بشكه آشنايي كامل با شرايط توليد و ماشين آْات توليدي را تجربه كرده و متناسب ترين خط توليد بشكه را طراحي و توليد نموده است . اين شركت با مطالعه كامل خط بشكه سازي كشورهاي اروپايي و شرقي و ساير كارخانه هاي ماشين سازي ، ماشين آْات خط توليد بشكه سازي را با كيفيت قابل قبول و قيمت بسيار مناسب طراحي نموده و تا كنون موفق شده است پنج سري خط بشكه را جهت توليد بشكه هاي استاندارد به صنايع مختلف تحويل نمايد ؛ اين شركت همچنين به طور مداوم مشغول ساخت ماشين آلات توليد بشكه هاي قيري بوده كه تا به حال چندين خط آن توسط شركتهاي فني و مهندسي ايراني به خارج از كشور صادر شده است . ماشين آلات خط توليد بشكه طراحي اين شركت با تغيير برخي از قالبها و تجهيزات قادر به ساخت انواع بشكه هاي در باز رينگي با ضخامت هاي مختلف مي باشد .

ميكسر

گروه طراحي فني مهندسي سپاهان بهگزين به طراحي و ساخت انواع ميكسر براي همزدن مواد شيميايي داخل مخازن بزرگ با ظرفيت و توانايي هاي مختلف مشابه طرح پلنتي انگلستان اقدام نموده و توانسته است طي دو سال اخير قرارداد ساخت 38 دستگاه آن را با پالايشگاه اصفهان منعقد نمايد ، ميكسرهاي تحويلي اين شركت روي مخازن روغن آن پالايشگاه نصب و در حال كار مي باشد . ميكسرهاي ساخت اين شركت داراي توانايي ها و قدرت هاي مختلف براي همزدن مخازن بزرگ روغن و ساير مواد شيميايي مورد استفاده بوده و داراي گارانتي و خدمات پس از فروش مي باشد .

ربات سيمر

گروه طراحي فني مهندسي سپاهان بهگزين طراح و سازنده دستگاه هاي ربات سيمر جهت آب بندي و مونتاژ دستگاه هاي كنتورهاي گاز بوده و تا كنون با اغلب شركت هاي توليدي و سازنده كنتورهاي گاز همكاري به عمل آورده است . دستگاه هاي ربات سيمر ساخت اين شركت بر اساس نمونه فرانسوي طراحي شده و مورد تأييد كارشناسان فرانسوي قرار گرفته است و داراي گارانتي و خدمات پس از فروش مي باشد .

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : متين پرويزيان
تلفن : 09106105867
فکس : 25642952
اصفهان - شهرک صنعتی مورچه خورت - خیابان شیخ بهایی سوم - پلاک 143

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید