درباره ما

 شاکرین گیربکس تولید کننده گیربکسهای صنعتی (حلزونی و هلیکال)

شرکت شاکرین گیربکس- اصفهان در اواسط سال 1354 کار قطعه سازی را در کارگاهی به مساحت 200 متر مربع واقع در منطقه صنعتی شاهپور جدید اصفهان آغاز نمود.
این شرکت در سال 1360 با توجه به تحریم اقتصادی کشور و وارد نشدن کالاهای صنعتی کار طراحی و تدوین تکنولوژی گیربکس های حلزونی را آغاز نمود. در اوایل سال 1375 شرکت شاکرین گیربکس با مجهز شدن به انواع ماشین آلات پیشرفته صنعت گیربکس سازی، به محل فعلی انتقال داده شد و تولیدات خود را در یک نوبت کاری ماهانه از 700 دستگاه به 1200 دستگاه گیربکس افزایش داد.
این شرکت علاوه بر تولید انواع گیربکس های حلزونی و هلیکال با ساخت تعداد زیادی از انواع گیربکس های خاص (دنده تخت و دنده جناغی و ......) برای صنایع سنگین کشور، خود را در ردیف تولیدکنندگان انواع گیربکس های صنعتی قرار داده است.
عمده مصرف تولیدات شرکت در صنایع تولید آهن و فولاد، صنایع مس و سیمان، نیروگاه ها، کارخانجات تولید آجر و آهک و سنگ، صنایع کاغذ سازی و پتروشیمی و غیره می باشد.
محصولات شرکت در بخش گیربکس های حلزونی از 0.12 کیلووات تا 75 کیلووات با نسبت تبدیل دور از 1:7 تا 1:10000 سری های VF، MVF، VF/VF، MVF/VF، VFU، Helical وSpecial می باشند و همچنین نسبت به شرایط محور ورودی و خروجی در مدلهای N، A،V، F، FC، FR، P مونتاژ میشوند.
در مجموع تنوع محصولات شرکت شاکرین گیربکس- اصفهان بیش از 900 نوع میباشد که با مشخصاتی نظیر: نوع (Type)، اندازه(Size)، دسته(Version) ، نسبت تبدیل(Ratio) و موقعیت نصب(Mounting Position) طبقه بندی شده و مشتریان سفارش های خود را با تعیین این پارامترها به واحد فروش شرکت اعلام می نمایند.
امکانات شرکت شاکرین گیربکس – اصفهان در فضایی به وسعت 10000 مترمربع شامل ساختمانهای اداری و تولید استقرار یافته است.

خدمات ما

تولید گیربکس های خاص

گیربکس های خاص این گیربکس ها به صورت سفارش موردی در این کارخانه تولید شده و در صنایع سنگین کشور کاربرد بسیار وسیعی دارند. عمده مصرف این گیربکس ها در صنایع تولید آهن و فولاد، صنایع مس، سیمان، نیروگاه ها، کارخانجات تولید آجر، صنایع پتروشیمی، کاغذ و ... می باشد که تا کنون تعدادی از آن تولید و به مصرف کنندگان تحویل داده شده است. نمونه مشاهده شده در تصویر سفارش شرکت مس سرچشمه می باشد.

گیربکس های هلیکال

سری هلیکال ( Helical ) الکتروگیربکس های هلیکال ( دنده مورب ) در صنعت کاربرد بسیار وسیعی دارند. مزایای این گونه انتقال دهنده ها راندمان بالا، طول عمر زیاد و بدون سر و صدا کردن می باشد.مکانیزم این گیربکس به صورت کامپکت طراحی شده که نظر هر مصرف کننده ای را جلب می نماید. هم اکنون این الکتروگیربکس ها از توان 0.12 تا 45 کیلووات و دور خروجی 0.63 تا 400 دور بر دقیقه و در سری های SHG0 تا SHG7 در خط تولید انبوه قرار داشته و هریک از سری ها با نسبت انتقال های مختلف مطابق جداول پیوست تولید می گردند.

گیربکس ها در انواع VFU و MVFU

سری VFU این گیربکس ها در انواع VFU و MVFU ساخته می شوند. موارد مصرف این گیربکس ها در انواع جرثقیل ها، بالابرهای سنگین، نوردها، آسانسورها و غیره می باشد. در صورتیکه از این گیربکس ها برای دورهای ورودی بیش از 200 دور بر دقیقه استفاده شود در انتهای محور گیربکس پروانه خنک کننده ای تعبیه شده که در هنگام کار درجه حرارت بوجود آمده را پائین آورده و موجب کاهش استهلاک سیستم نیز می شود.

گیربکس های سری VF/VF و MVF/VF

سریVF/VF و MVF/VF با ترکیب دو گیربکس حلزونی از سری VF یا MVF که بوسیله یک قطعه واسطه به هم متصل شده اند میتوان بیشترین نسبت های انتقالی را فراهم نمود. از آنجائیکه شرایط ترکیب این دو گیربکس نسبت به هم قابل تعویض می باشند، این سری بسیار متنوع بوده و در غالب موارد قدرت نصب شده متجاوز از نیروی جذب بوده و بهتر است ترکیبی را انتخاب نمود که دور کمتری داشته و گشتاور نیروی مورد نیاز را ارائه می نماید.

گیربکس حلزونی سری MVF

سریMVF گیربکس حلزونی سری MVF به صورت مستقیم با الکتروموتور کوپل شده و دارای محور حلزونی از جنس فولاد آلیاژی بوده و سخت کاری شده تا بازدهی بهتری بوجود آورد. چرخ حلزون از جنس برنز ریخته گری شده ای که با کیفیت مواد ضمانت شده ما مطابقت دارد تهیه و تولید میشود. جنس پوسته برای مدلهای 62 تا 250 از چدن سخت کاری شده و برای مدل های 30 تا 49 از آلومینیوم میباشد. سری های N,A,V,F,FC,FR,FA,P دارای پوسته ای با همان جنس می باشند. این سری گیربکس ها به صورت کوپل شده با الکتروموتور و بدون الکتروموتور قابل تحویل می باشد.

گیربکس های حلزونی سری VF

سری VF گیربکس های حلزونی سری VF دارای محور حلزونی از جنس فولاد آلیاژی بوده و سخت کاری شده تا بازدهی بهتری بوجود آورد. چرخ حلزون از جنس برنز ریخته گری شده ای که با کیفیت مواد ضمانت شده ما مطابقت دارد تهیه و تولید میشود. جنس پوسته برای مدلهای 62 تا 250 از چدن سخت کاری شده و برای مدل های 30 تا 49 از آلومینیوم میباشد. سری های N,A,V,F,FC,FR,FA,P دارای پوسته ای با همان جنس می باشند.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : قاسم شاکرین
تلفن : 13804844
فکس : 13802461

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید