درباره ما

ام گرافیک؛ "ما همواره کسب‌و‌کار شما را رشد خواهیم داد"

مجموعه "ام گرافیک" با هدف فعالیت در زمینه‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی، از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرد. تاکنون این مجموعه در زمینه‌های مختلفی همچون طراحی وبسایت، طراحی گرافیک، ، تدوین و ساخت تیزرهای تبلیغاتی، ساخت لوگوموشن و موشن‌گرافیک، تولید محتوا، خدمات هوش مصنوعی، عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی و ... فعالیت داشته است.

تیم متخصص و مجرب این مجموعه قادر است تا نیازهای تبلیغاتی شرکت‌ها و صنایع مختلف را از مرحله اولیه تا مرحله پایانی، با استفاده از روش‌های نوین و با کیفیت بالا، پشتیبانی کند. از صنایع بسته‌بندی، صنایع کاغذ و چاپ، صنایع تولیدی و ... تا صنایع دیجیتال و فناوری اطلاعات،

"ام گرافیک" با توجه به تجربه و تخصص خود، می‌تواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و آنها را در دستیابی به اهداف تبلیغاتی خود یاری نماید.

برای معرفی خدمات صنعتی و ایجاد هویت برند حرفه‌ای، همراه شما هستیم

با تعهد و تخصص، ما از مجموعه ام گرافیک همراه شما در راه به دستیابی به بالاترین درجات موفقیت هستیم. اعضای تیم ما از کارشناسانی خلاق و خوش‌فکر تشکیل شده‌اند که با بهره‌گیری از برترین تکنیک‌های خلاقیت در ایده‌پردازی، به شما کمک می‌کنند تا کسب‌وکار خود را به اوج برسانید. ما به عنوان یک تیم متخصص و خلاق، توانایی اجرای این ایده‌های خلاقانه را داریم و از بهترین کارشناسان و متخصصان برای این کار استفاده می‌کنیم. هدف ما ارائه خدمات صنعتی شما به بهترین شکل ممکن و جذاب کردن شناخت آن بهترین وجه است.

خدمات ما

طراحی گرافیکی

طراحی کاتالوگ و بروشور
طراحی پوستر 
طراحی بنر و بیلبورد
طراحی جلد کتاب و مجله
طراحی ست اداری 

طراحی مهر

  • طراحی لوگو
    طراحی اینفوگرافیک

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : معین مسلمان یزدی
تلفن : 38211904
تلفن همراه : 09134535628
سایت : www.mgraphic.ir
یزد، بلوار امیر کبیر،طوبی شرقی 24

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید