درباره ما

شرکت معدنی و صنعتی سورا وجین عقیق

شرکت معدنی و صنعتی سورا وجین عقیق با اهدافی نظیر اکتشاف، استخراج، فرآوری مواد معدنی دیرگداز و تامین مواد فرموله و تولید محصول نهایی برای مصرف در صنایع مرتبط شروع به کار کرده است.
حوزه های کسب و کار این شرکت:
تولیدات در صنعت دیرگداز مانند تولید انواع شاموت و بوکسیت کلسینه، جرم‬ها و ملات‬های نسوز شاموتی و آلومینایی مورد نیاز صنایع گوناگون و تولید انواع خاک نسوز چسبنده فرآوری شده.
تولیدات در صنعت سرامیک مانند تولید انواع بال‬کلی، کائولن و خاک صنعتی خام و فرآوری شده جهت صنایع کاشی و چینی بهداشتی و تولید محصولات فرآوری شده برای انگوب و لعاب کاشی.
سایر فعالیت‬ها شامل استخراج و عرضه بنتونیت مورد نیاز صنایع رنگبر، استخراج و عرضه انواع خاک‬های صنعتی مورد نیاز صنایع آجر نسوز نما، ارائه خدمات خردایش و دانه بندی کانی‬های صنعتی.
هم اکنون شرکت با تکمیل زنجیره تولید، از معدن تا محصول نهایی، یکی از تامین کنندگان معتبر در خدمت صنایع فولاد، ریخته گری، سیمان، پالایشگاهی، دیرگداز، سرامیک و ... می‬باشد.
 

خدمات ما

تولیدات

تولید جرم های نسوز، ملات نسوز، نسوز های پیش ساخته، شاموت و بوکسیت کلسینه، بال کلی برای صنعت نسوز، مواد اولیه صنایع چینی بهداشتی، بال کلی برای انگوب، مواد اولیه کاشی و سرامیک، مواد اولیه صنایع آجر نسوز نما، مواد اولیه صنایع رنگبر

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر :

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید