درباره ما

 

شرکت تکبان کنترل انرژِی، فعالیت خود را از سال 1358 شمسی به عنوان بنیانگذار و تنها تولید کننده ترموستات در ایران آغاز نمود. بیش از سه دهه فعالیت همراه با نوآوری و پیشرفت همه جانبه در تولید ترموستات، تکبان را بسوی گسترش دامنه محصولات در زمینه بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی رهنمون ساخت.

این شرکت با مجهزترین آزمایشگاه و بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و تکنولوژی روز دنیا و تأسی از تجربیات گرانبهای خود در زمینه طراحی وساخت ترموستات، تنوع محصولاتش را به بیش از 40 مدل ترموستات حرارتی الکتریکی-مکانیکی در بخش های صنعتی،خانگی و ساختمانی و شیر ترموستاتیک و انواع حسگر رسانیده و افتخارات زیر را به ارمغان آورده است:

        - تنها دارنده نشان استاندارد ملی در زمینه ترموستات در ایران

        - دارنده گواهینامه ISO 9001:2008 

        - واحد نمونه صنایع در سال 1388

        - واحد نمونه تلاشگر کیفیت در سال 1389

        - دارای تنها آزمایشگاه همکار در زمینه کنترل کننده الکتریکی (ترموستات)

        - دارای تنها آزمایشگاه شیر ترموستاتیک

خدمات ما

طراحی و ساخت ترموستات

این شرکت با مجهزترین آزمایشگاه و بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و تکنولوژی روز دنیا و تأسی از تجربیات گرانبهای خود در زمینه طراحی وساخت ترموستات، تنوع محصولاتش را به بیش از 40 مدل ترموستات حرارتی الکتریکی-مکانیکی در بخش های صنعتی،خانگی و ساختمانی و شیر ترموستاتیک و انواع حسگر رسانیده است.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : ...
تلفن : 02146868410
ایمیل : info@takban.com
فکس : 02146868416
تهران-كيلومتر 20 جاده قديم كرج-شهر قدس-بن بست كوي صنعت-پلاك19قديم و 7 جديد

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید