درباره ما

واردات مواد اولیه پلیمری از تامین کنندگان برتر جهان

دارای نمایندگی رسمی از تامین کننده گان مذکور در خاورمیانه بصورت رسمی جهت تضمین کیفیت محصولات و پاسخگویی به نیاز مشتریان در خصوص عرضه مواد مهندسی فعالیت دارد.

تیم پلیمری تلاش آرمان پویا با دارا بودن اطلاعات جامع از بازارهای جهانی در خصوص فعالیت در زنجیره تامین مواد اولیه پلیمری، بسیار فعال بوده و با افتخار توانستیم فعالیت های تجاری طولانی و پایدار در شبکه جهانی با متخصصان با تجربه را در این زمینه ایجاد کنیم.
در حال حاضر ضمن کسب نمایندگی از شرکتهای تولید کننده و برند خارجی ، با حضور در بازارهای عمده در خاورمیانه، ما یک شریک ترجیحی برای شرکای داخلی و خارجی خود هستیم.
ارتباط مستقیم ما با تولید کنندگان معتبر و شبکه های بانکی جهانی بر اساس اعتماد و احترام، کسب و کار پلیمر ما را برای ارائه بهترین راه حل های طبقه بندی شده جهت قابلیت دسترسی به محصول و دارا بودن کیفیت و عرضه مطمئن محصولات و همچنین قیمت رقابتی و انعطاف پذیری در تعاملات فی مابین ، شرایط تجاری را برای شرکای ما فعال کرده است.
 

خدمات ما

خدمات کامپاندینگ

 مواد پلیمری خام تولید شرکتهای پتروشیمی کامپاندهای مختلف مواد پلاستیک مانند پلی پروپیلن تقویت شده با الیاف شیشه یا تالک، پلی آمید تقویت شده با الیاف شیشه، پلی بوتیلن ترفتالات (PBT) تقویت شده با الیاف شیشه، پلی آمید مقاوم به ضربه، پلی فنیلن اکساید تقویت شده با الیاف شیشه، ترموپلاستیک الاستومر و همچنین مستربچهای

خدمات فنی و مهندسی

شرکت تلاش آرمان پویا با تیمی از متخصصان پلیمرآمادگی خود را در زمینه مشاوره فنی در انتخاب مواد پلیمری، طراحی محصول پلیمری، جایگزینی گریدهای مورد مصرف صنایع با گریدهای مشابه به منظور تأمین مطمئن‌تر مواد اولیه و یا بهبود کیفی و رفع اشکالات احتمالی در فرایند تولید اعلام می‌دارد.

خدمات تست آزمایشگاهی

 با ارتباط با مراکز تحقیقاتی کشور وهمچنین آزمایشگاههای مورد تأیید اداره استاندارد خدمات آزمونهای مختلف فیزیکی، شیمیایی، مکانیکی و همچنین آزمونهای تخصصی مربوط به صنایع خودرو، لوله، فیلم و …را به مشتریان خود عرضه می‌کند.

تولید قطعات پلیمری

شركت  تلاش آرمان پویا ، پیشرو در تولید قطعات پلیمری  و تأمین و تولید مواد اولیه پلیمری باحضور کارشناسان متخصص و مجرب و تکیه بر تجربه طولانی مدیران ارشد خود در زمینه تولید و بازرگانی، در صنعت پلاستیک فعالیت می‌نماید.ایجاد شبکه گسترده تأمین مواد پلیمری با ارائه قیمت رقابتی همراه با دسترسی سریع و آسان مشتریان

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : علیرضا داوودی
تلفن : 44483863

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید