درباره ما

گروه تمام صنعت، در سال 1372 به منظور پاسخگويی به نیاز جامعه صنعتی کشورمان در زمینه تامین قطعات و اتوماسیون صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود.

این گروه متشکل از چهار شرکت زیر گـروه  به نام های تمام صنعت تهران، تمـام صنعت بندر،GB ایتالیا، IMC Global آلمان است که در زمینه  تامین تجهیزات، اتوماسیون صنعتی فعالیت می کنند.

خدماتي كه توسط شركت تمام صنعت ارائه مي گردد شامل تهیه وتامین قطعات و ماشین آلات، مشاوره، طراحی،  بهینه سازی، راه اندازی و تعمیر انواع قطعات و تجهیزات اتوماسیون و مانیتورینگ صنعتی  برای صنایع مختلف از جمله صنایع چوب و کاغذ، تیشو، نفت، گاز، سیمان، فولاد، پتروشیمی، نیروگاه، لاستیک سازی، ایستگاه های تصفیه آب، صنایع غذایی، بهداشتی، شیمیایی، خودروسازی و غیره می باشد.

گروه تمام صنعت با برقـراری همکاری مستقیم با کمپـانی حمـل و نقل بین المللــی OTC Global آلمان، با سرعت بخشیدن به روند انجام درخواست های مشتریان گام دیگری جهت رضایت کارفرمایان برداشته است.

تمام صنعت جزء معدود کمپانی های ایرانی است که موفق به اخذ بیش از بیست و پنج نمایندگی انحصاری از معتبرترین برندهای اروپایی شده است.

این گروه به واسطه همکاری و مشارکت با شرکت IMC Global  آلمان و شرکت  GB ایتالیا و OTC Global آلمان  به عنوان شرکای تجاری و با امکان دسترسی و تامین مشاور، کارشناس و متخصص اروپائی در زمینه های مختلف صنعتی و ارائه برندهای برتر اروپایی اطمینان خاطر بیشتری را در اجرای پروژه های صنعتی برای مشتریان عزیز ایرانی فراهم نموده است.

به روز نگه داشتن دانش فنی کارشناسان شرکت از طریق شرکت مستمر آن ها در دوره های تخصصی داخلی وخارجی، جهت ارائه به روزترین خدمات همواره مد نظر مدیریت گروه تمام صنعت قرار داشته است.

گروه تمام صنعت با برخورداری از تیم متخصص و ارائه مشاوره و بازدیدهای منظم قبل از خرید، نصب و راه اندازی قطعات تامین شده و ارائه خدمات پس از فروش در جهت حفظ رضایت مشتریان می کوشد.سرعت عمل،دقت، کیفیت بالا و رضايت کارفرمايان هدف اصلی گروه مهندسی بازرگانی تمام صنعت است.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : صادق نارچین
تلفن : 88584058
فکس : 88584098

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید