درباره ما

آشنایی با شرکت تراشکاری و فرزکاری شکری

از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه خدمات تراشکاری و فرزکاری شروع کردیم و در حال حاضر ارائه دهنده خدمات سنگ زنی تخت، سوراخکاری عمیق به طول 6 متر و قطعه سازی و طراحی وساخت انواع دستگاه هستیم که هر مورد نیروی فنی و باتجربه خود را دارد که به صورت تخصصی کار میکند.

عمده فعالیتها و خدمات تراشکاری و فرزکاری شکری

1- سوراخ کاری عمیق

به جهت ایجاد یا افزایش قطر یک سوراخ از سوراخکاری که یک نوع عملیات ماشین کاری است، استفاده می شود. در سوراخکاری عمیق براده برداری سوراخها با نسبت عمق به قطر نسبتا بزرگتری انجام می شود. در صورتی که سوراخی عمیقتر از 10 برابر قطر زده شود به عنوان سوراخ عمیق شناخته می شود که نیاز به تکنیکهای ویژه ای برای این نوع سوراخکاری ها است. در طول عملیات سوراخکاری بسیار مهم است که براده شکنی و انتقال براده ها بدون پخش شدن همراه باشد که در نتیجه لازم است تا ترکیب بهینه ای از طراحی ابزار و فشار سیال مورد استفاده قرار گیرد.

سوراخ کاری قطعات مسی، آهنی، گرمکار و چدنی به طول 1 الی 6 متر در این کارگاه صنعتی انجام می گیرد.

در این کارگاه صنعتی سوراخ کاریهای عمیق از سوراخ 3 میلی متر تا 30 میلیمتر و به طول حدود 1 متر با دستگاه گاندریل انجام می شود. از سوراخ حدود 30 میلیتر به بالا و همچنین طول 4.5 متر به بالا هم با روش دی پل زده می شود.

با اینکه دو دستگاه گاندریل و دی پل تفاوتهای اساسی با یکدیگر دارند ولی روش کار در هر دو یکی است و با روغن و چرخش همزمان قطعه و مته فرآیند سوراخکاری انجام میگرد. البته در مواردی که قطعه وزن بسیار بالایی داشته باشد و یا اینکه محل سوراخ خارج از مرکز باشد فقط مته می چرخد.

2- سنگ زنی تخت

سنگ زنی تخت یک نوع عملیات براده برداری از روی سطوح تخت است که در این فرآیند مواد اضافه روی قطعه با عمل سایش برداشته می شود و پرداخت سطح انجام میگیرد. در مواقعی که نتوان با استفاده از ابزار فرز و صفحه تراش به صافی سطح مورد نظر دست یافت از این روش استفاده می گردد که در نهایت سطح صاف و صیقلی را به ما می دهد.
 ابعاد سطحی که قرار است بر روی آن سنگ زنی انجام شود تعیین کننده انداره دستگاه سنگ زنی تخت می باشد که در دو نوع محور افقی و عمودی وجود دارند و حرکت این دستگاه می تواند به صورت دوارنی و یا رفت و برگشتی باشد.

3- فرزکاری

در فرزکاری با استفاده از ابزار چند لبه در حال دوران یا همان تیغه فرز، براده برداری از روی سطح قطعه انجام میگیرد. در این روش بر خلاف روش تراشکاری قطعه در حین عملیات یا ثابت است و یا اینکه حرکت خطی دارد. 

4- قطعه سازی

5- طراحی و ساخت انواع دستگاه

تراشکاری و فرزکاری شکری یکی از کارگاه های توانمند و متخصص در زمینه تراشکاری، در سامانه صنعتی شمستا به عنوان بانک اطلاعات صنعت ایران می باشد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

کرج

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (1 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید