درباره ما

شرکت وطن نیروى جنوب آمادگى خود را در سال ۱۳۹۱ جهت راه اندازى پروژه تولید مفتول فولاد پر کربن با پوشش گالوانیزه ( مفتول ACSR ) اعلام نمود و با وجود شرایط خاص صنایع تولیدى، با استعانت از خداوند، پروژه بزرگ تولید مفتول ACSR را در فضایى به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع به ثمر نشاند.
هم اکنون این شرکت علاوه بر فعالیت هاى پیشین خود، یکى از تولید کنندگان محصول مذکور در کشور است و با دارا بودن ماشین آلات به روز و پیشرفته در حال تولید سایزهاى مختلف مفتول ACSR است و به زودى انواع مختلف محصولات را در سبد خود ارائه میدهد.

خدمات ما

مفتول فولاد پرکربن گالوانیزه (ACSR)

مفتول هاى فولادى پر کربن با پوشش بالا به دلیل ظرفیت و مقاومت بالاى خود به عنوان مغزى فولادى در سیم هاى ACSR در قالب نگه دارنده هادى مورد استفاده قرار گرفته و همچنین قابلیت کاربرد به صورت تک رشته و بافته شده را دارا مى باشد. از این رو مشخصات این محصول بر اساس نوع کاربرد قابلیت تغییر دارد. کاربردهاى عمده این مفتول در خطوط انتقال فشار قوى، کابل هاى مخابرات و همچنین صنایع کشاورزى مى باشد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : مجتبی جوادی نیا
تلفن : 03145647649-54
اصفهان شهرستان شاهین شهر و میمه

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید