درباره ما

معرفی شرکت بازرگانی یزد استیل تامین کننده ریل و اولین تولید کننده کلمپ های استاندارد و پدهای لاستیکی زیر ریل

شرکت بازرگانی یزد استیل (yazdsteel) در سال 1367 تاسیس شد. بررسی شرایط کسب و کار در کشور و مخصوصا کمبودهایی که در بازار کسب و کار وجود دارد در کنار تجربیات کسب شده در طی سالیان موجب شد تا به صنعت ریلی کشور ورود کنیم. بخش بازرگانی خارجی وظیفه واردات و تأمین ریل از خارج از کشور را بر عهده گرفت. بخش تولید با اهتمام نیروهای متخصص و باتجربه به مهندسی معکوس و بهینه سازی سازی پابندهای ریل و لاستیک های مغزی فولادی که فقط در انحصار کشورهای آمریکایی و اروپایی می باشد، پرداخته است. از محصولات باکیفیت ما انواع تیپ کلمپ و انواع پدهای لاستیکی با قابلیت های کیفی متفاوت است که توانسته نیاز بسیاری از خریداران را برآورده نماید.
این شرکت با توجه به اهمیت موضوع خودکفایی و بومی سازی در کشور همواره تلاش کرده است تا با استفاده از تجربیات متخصصان ایرانی و باور به توانمندی و تخصص این عزیزان مانع از خروج ارز شود و همچنین رضایتمندی مشتریان را با ارائه محصولات باکیفیت خود بدست آورد.

هم اکنون شرکت یزد استیل (yazd steel)، تولید بیش از 50 تیپ کلمپ و انواع پد در مدل های MK6 و MK2 را به صورت روتین و تولید انبوه در دستور کار خود قرار داده است تا هر گونه درخواست مشتری را بدون پاسخ نگذارد. همچنین مدیران این مجموعه استراتژی و خط مشی خود را بر اساس افزایش کیفیت در محصولات به طور مستمر دنبال خواهند کرد.

محصولات شرکت بازرگانی یزد استیل

1- تولید کلمپ های استاندارد 

پدهای لاستیکی و کلمپ و اتصالات ریل از تجهیزات جانبی ریل ها می باشند. با استفاده از کلمپ، ریل را برروی ساپورت فیکس می کنند. برخی از کلمپ ها هستند که به صورت عمومی استفاده می شوند ولی در کل هر ریل استاندارد، کلمپ و اتصالات مخصوص به خود را دارد.  شرکت یزد استیل تولید کننده کلمپهای پیچ شونده می باشد. 

کلمپ پیچ شونده ریل از دو قسمت تشکیل شده است: بدنه و پیچ. بدنه کلمپ معمولاً از فولاد یا آلومینیوم ساخته شده و دارای شکلی است که با توجه به نوع تیر ریل و شرایط محیطی قطعه، طراحی می‌شود. پیچ نیز معمولاً از فولاد ساخته شده و دارای روکش ضد زنگ است تا در برابر خوردگی مقاوم باشد.

در صنعت راه آهن، کلمپ پیچ شونده ریل عمدتاً برای نگه داشتن ریل‌های سرعت بالا و بار ثقیل در مسیرهای ریلی استفاده می‌شود. همچنین این قطعه در برخی موارد به عنوان جزء اصلی سیستم‌های ثابت کننده ریل‌ها و پیچیدگی‌های ریلی نیز استفاده می‌شود.

کلمپ پیچ شونده ریل باید با دقت و صحیح نصب شود تا از ایمنی و عملکرد سیستم ریلی مطمئن باشیم. در هنگام نصب، توجه به تنش‌های پیش‌تنیده در پیچ و بدنه بسیار حائز اهمیت است. همچنین باید از جنس و کیفیت مناسب قطعات استفاده شود تا در مقابل شرایط محیطی و عوامل خوردگی مقاوم باشد. 

کلمپهای شرکت یزد استیل شامل انواع کلمپ 22/130، 21/125، 21/080، 21/050، 9116/10، 9116/08، 3116/10، 22/200، 9220/18، 9216/08 و 9120/15 می باشد.

2- تولید پدهای لاستیکی زیر ریل (لاستیک های مغزی فولادی زیر ریل)

پدهای لاستیکی ریل در متراژهای مختلف و به دو صورت رولی و لقمه ای تولید می شوند.این پدها وظیفه توزیع تنش هایی که به ریل وارد می شود را برعهده دارند همچنین از سایش مستقیم ریل و قسمت زیرین آن جلوگیری می کنند. برای هر پروفیل باید از پد لاستیکی مخصوص به خودش استفاده کرد.

پد لاستیکی زیر ریل از مواد لاستیکی بهره می‌برد و در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود تا بتواند با شرایط مختلف محیطی و نوع ریل مورد استفاده، سازگاری داشته باشد. یزد استیل تولید کننده لاستیک های دارای مغزی فولادی ( پد MK6) می باشد. 

لاستیک های دارای مغزی فولادی یا پد MK6، نوعی پد لاستیکی زیر ریل هستند که برای استفاده در شرایط سرعت و بار بالا در سیستم های ریلی تولید می‌شوند. این پد ها شامل یک محفظه فولادی می‌شوند که در داخل لایه لاستیکی آن قرار دارد و به عنوان یک پشتیبان فولادی برای ریل عمل می‌کند.

پد های MK6 با داشتن مغز فولادی، دارای خصوصیاتی هستند که در برابر فشار و نیروی عمودی قطار، از جمله نیروی دیگری که به عنوان نیروی دینامیکی عمل می‌کند، مقاومت بیشتری دارند. همچنین، این پدها به دلیل داشتن محفظه فولادی داخل لایه لاستیکی، مقاومت بیشتری در برابر خوردگی و آسیب‌های ناشی از عبور قطار از ریل دارند و عمر مفید آن‌ها بیشتر است.

از دیگر مزیت های پد های MK6، کاهش صداها و لرزش‌های ناشی از عبور قطار از ریل است. با داشتن یک لایه لاستیکی نرم و پشتیبان فولادی محکم، این پد ها به کاهش انتقال لرزش و صداهای ناشی از عبور قطار از ریل کمک می‌کنند و بهبود شرایط سفر و کاهش خستگی و خرابی سیستم ریلی می‌شوند.

پد های MK6 با طراحی منحصر به فرد و مقاومت بالا، به عنوان یکی از بهترین گزینه های پد لاستیکی زیر ریل برای استفاده در خطوط ریلی با سرعت بالا و بار سنگین شناخته می‌شوند. همچنین، این پد ها در اندازه های مختلفی تولید می‌شوند تا بتوانند با شرایط مختلف محیطی و نوع ریل مورد استفاده، سازگاری داشته باشند.

3- مشاوره و تامین تخصصی ریل

استاندارها و گواهی نامه های یزد استیل

  • گواهی نامه استاندارد ISO 9001 از QAL انگلستان
  • گواهی نامه استاندارد CE 1282 از ایتالیا

شرکت یزد استیل یکی از شرکتهای مجرب در زمینه مشاوره و تامین تخصصی ریل و اولین تولید کننده کلمپ های استاندارد و پدهای لاستیکی زیر ریل، در سامانه جامع صنعتی شمستا به عنوان بانک اطلاعات صنعت ایران می باشد.

مشاهده کاتالوگ محصولات بازرگانی یزد استیل

خدمات ما

تولید کلمپ های استاندارد

کلمپ ها از جمله تجهیزات جانبی ریل ها هستند که ریل را برروی ساپورت فیکس میکنند.

تولید پدهای لاستیکی زیر ریل

جهت توزیع تنش های که به ریل وارد می شود از پدهای لاستیکی ریل استفاده می کنند که به دو صورت رولی و لقمه ای تولی می شوند.

مشاوره و تامین تخصصی ریل

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : سید محسن حسینی
تلفن : 09190157626
ایمیل : info@yazdsteel.com
سایت : www.yazdsteel.com
فکس : 02166628224
ایران، تهران، بازار آهن تهران، مجتمع آوا جنرال- ساختمان اداری- طبقه دوم - واحد ۲۰۴

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (2 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید