درباره ما

معرفی شرکت آراد پیشه شاره سازنده انواع پمپ اسلاری طرح وارمن، شیرآلات اسلاری و هیدروسیکلون

شرکت آراد پیشه شاره در سال 1390 و در شهر تبریز فعالیت خود را با تولید انواع پمپ های سانتریفیوژ آغاز کرد. در حال حاضر عمده فعالیت شرکت در زمینه تولید پمپ های اسلاری مورداستفاده در معادن، صنایع نفت و گاز، آب و فاضلاب و صنایع مختلف و همچنین ساخت قطعات یدکی پمپ ها و مهندسی معکوس می باشد. 
شرکت آراد پیشه توانسته است پمپ های اسلاری شرکت وارمن ومتسو و سایر شرکتهای خارجی را به روش مهندسی معکوس بسازد، پمپهایی که عملکرد آنها کاملا مشابه نمونه های خارجی آنها می باشد.
از جمله فعالیتهای دیگر شرکت تحقیقاتی است که طی این چند سال برروی متریال های مورد استفاده در پمپ های اسلاری انجام گرفته است که نتیجه آن دستیابی به متریال های بسیاری چه ازنوع فلز ضد سایش و چه از نوع لاستیک  می باشد. این متریالها مقاومت بالایی در برابر سایش داشته و هزینه کارفرما را تا مقداری زیادی کاهش داده اند. این امر منجر شد تا شرکت آراد پیشه شاره به عنوان یک شرکت دانش بنیان در مجموعه پارک علم و فناوری تبریز قرار گیرد.

واحدهای تشکیل دهنده شرکت آراد پیشه شاره

1- واحد مهندسی و طراحی پمپ های سانتریفیوژ

انواع پمپ ها موردنیاز صنایع مختلف از جمله معادن، در واحد مهندسی شرکت توسط مهندسین متخصص و مجرب شرکت طراحی می شود. همچنین راهنمایی های لازم توسط مشاوران شرکت، به کارفرماهای محترم در انتخاب پمپ مناسب داده می شود. جمع آوری مدارک لازم پمپ وارمن و بایگانی آنها مسئولیت واحد مهندسی می باشد.

2- واحد ساخت پمپ اسلاری و قطعات یدکی

صفر تا صد کار تولید پمپ های اسلاری تماما در مجمومه آراد پیشه شاره که مجهز به تجهیزات پیشرفته می باشد، انجام می گیرد. این محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار کارفرمایان قرار داده میشود. واحد تولیدی مجزایی جهت تولید قطعات یدکی پمپ اسلاری و پمپ وارمن و پمپ های سانتریفیوژ دیگر در نظر گرفته شده است تا شرکت قطعات یدکی با کیفیت را در کوتاه ترین زمان در اختیار کارفرمایان قرار دهد. 

3- واحد مدلسازی، قالبسازی، ریخته گری و مهندسی معکوس

در این مجموعه صنعتی که تمرکز اصلی آن ساخت پمپ اسلاری و مخصوصا پمپ وارمن به روش مهندسی معکوس می باشدف واحدی هم به این کار اختصاص داده شده است. در واحد مهندسی معکوس با بهترین و بروز ترین دستگاه ها کا اندازه گیری قطعات پمپ انجام می شود و سپس با استفاده از این اطلاعات، قطعات و مدلهای ریخته گری و قالبها طراحی می شود. با توجه به ظرفیت این واحد، شرکت شاره پیشه آمادگی خود را جهت همکاری در زمینه ساخت قطعات صنعتی اعلام می دارد.

4- واحد لاستیک زنی

لاینرهای لاستیک پمپ اسلاری وارمن و برندهای دیگر از جمله متسو در این شرکت تولید می شود. لاینر لاستیکی از حلزونی، پروانه، صفحه پشتی و ... تشکیل شده است که .. با توجه به اینکه لاستیکها در بیشتر مواقع در برابر سایش دوام بیشتری دارند و دارای قیمت مناسبی میباشند با استقبال خوبی مواجه شده اند. این لاینرها خصوصا در صنایعی که علاوه برسایش اسید نیز در دوغاب وجود دارد استفاده بسیار دارند و شاید تنها گزینه میباشند. این لاینر برای همه سایزها موجود می باشد.

ماموریت شرکت

تیم متخصص، فنی و مجرب شرکت آراد پیشه شاره، ماموریت خود را استقرار یک شرکت که بتواند ترکیبی از محصولات و خدمات مهندسی را به صنایع نفت وپتروشیمی، آب وفاضلاب، صنعت و معدن ارائه دهد، قرار داده است. تیم مهندسی خلاقیت و همگام بودن با تکنولوژی و دانش روز را اساس کار خود و فعالیت شرکت قرار داده است.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : بهنام دهقان
تلفن : 02156231369
ایمیل : aradpishe@gmail.com
سایت : www.aradpishe.com
تلگرام : 09378223954
اینستاگرام : arad_pishe@
تهران ، بلوار نگارستان،خیابان آبان، خیابان آبان یک جنوبی،سمت راست اولین کارخانه،پلاک ۲۴۸

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (2 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید