درباره ما

معرفی گروه صنعتی آبکاری آرتا فعال در آبکاری و رنگ کاری انواع قطعات صنعتی و تزریق پلاستیک

گروه صنعتی آبکاری آرتا مفتخر است با بکارگیری و استفاده از تجربه متخصصین مجرب و توانمند خود، آبکاری قطعات صنعتی را در رنگهای مختلف با بکارگیری روش وکیوم کوتینگ آبکاری در خلاء انجام می دهد. به دلیل استفاده از تکنولوژی روز و راه اندازی سیستم UV، آبکاری قطعات بسیار باکیفیت بوده و از استقامت بالایی برخوردار است. در ضمن کلیه استانداردها در نظر گرفته شده و این شرکت توانسته است با رعایت کلیه استاندارها، با موفقیت تستهای شرکتهای بزرگ را پاس نماید. 

قالب از شما، مواد اولیه، تزریق، آبکاری یا رنگ کاری و بسته بندی از ما

از جمله فعالیت های گروه صنعتی آبکاری آرتا

1- آبکاری قطعات صنعتی

از جمله: انواع پلاستیک، ABS ، PP ، Pet ، پلی کربنات، پلی آمید، BMC- انواع فلزات شامل آلومینیوم، آهن، چدن، زاماک، سرب و غیره – شیشه، رزین و فایبرگلاس. آبکاری قطعات خودرو از جمله آبکاری چراغ خودرو و موتورسیکلت، آبکاری قطعات روشنایی، آبکاری قطعات تزئینی و لوازم منزل و یراق آلات توسط این گروه صنعتی انجام میشود.

2- رنگ کاری قطعات صنعتی

رنگ کاری با سیستم پاشش تمام اتومات در زمینه رنگهای تک جزئی و دو جزئی پلی یورتان و روکش های ضد خش و فوق براق و مات UV انجام می شود.

3- تزریق پلاستیک

انواع قطعات از 10 گرم تا 600 گرم

4- تهیه مواد اولیه پلاستیک

گروه صنعتی آرتا تأمین کننده مواد اولیه پلاستیک جهت تزریق قطعات می باشد.

5- بسته بندی قطعات

قطعات صنعتی با استفاده از ماشین آلات بسته بندی پیشرفته، بسته بندی می شوند.

آشنایی با انواع آبکاری گروه صنعتی آبکاری آرتا

1- آبکاری روی شیشه

آبکاری بر روی شیشه یکی دیگر خدمات این مجموعه است که به صورت آبکاری در خلا انجام می شود. 
به دلیل اینکه شیشه رسانا نیست امکان آبکاری آن به روش سنتی وجود ندارد که می توان این مشکل را به وسیله آبکاری در خلاء (پوشش دهی در خلاء) برطرف کرد. محصولات شیشه ای در اثر آبکاری به صورت آینه ای در می آیند.
از جمله محصولات شیشه ای که می توان آبکاری کرد شامل گلدانها و ظروف شیشه ای، قاب های شیشه ای، ظروف شیشه ای دکوری، شیشه های طلایی و نقره ای مخصوص آینه کاری، لامپ های شیشه ای و هر محصول تولید شده از شیشه می باشد.

2- آبکاری قطعات روشنایی

آبکاری روی انواع رفلکتورهای سقفی، هالوژنی، SMD,LED در دمای بالا در این مجموعه انجام می شود. این آبکاری از استقامت و کیفیت مطلوبی برخوردار است که حتی با قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشد.

3- آبکاری قطعات تزئینی و لوازم منزل

انواع قطعات پلاستیکی شاملAbs ،PP ، پلی کربنات , پلی آمید و دیگر قطعات پلاستیکی در این مجموعه، قابل آبکاری و رنگ کاری هستند.

4- آبکاری یراق آلات

امروزه در تهیه کیف، کفش و پوشاک و سایر لوازم یراق آلات متنوعی بکار می رود که برحسب نوع کاربرد آنها دارای جنس های متنوعی همچون سرب(زاماک)، پلاستیک، برنج، آلومینیوم، آهن و غیره هستند؛ در این مجموعه آبکاری روی انواع یراق آلات انجام می شود .

اکنون یراق آلات کاربردهای مختلفی دارد و در تهیه مواردی مانند کیف، کفش و پوشاک و سایر لوازم استفاده می شود. مجموعه آبکاری آرتا انواع یراق آلات را آبکاری می نماید.

5- آبکاری لوازم خودرو و موتورسیکلت

جهت آبکاری چراغ های جلو خودرو از مواد bmc استفاده می شود که در دمای 190 درجه سانتی گراد با لاک مخصوص bmc پخت می شود. همچنین بزل ها و لنز چراغ خودرو که از مواد pc یا پلی کربنات تولید شده، با لاک uv آبکاری می شوند.

گروه صنعتی آرتا توانسته است سیستم های روشنایی را با استفاده از روش آبکاری در خلاء (وکیوم کوتینگ) آبکاری نماید که منجر شد تا عملکرد و ایمنی سیستم های روشنایی، مهندسی شده، باکیفیت و استقامت بالا همراه باشد.
تولید و آبکاری انواع چراغ جلو، خطر عقب و بذل انواع موتور سیکلت در این مجموعه انجام می گردد.

خدمات ما

خدمات تزریق پلاستیک

در این مجموعه صنعتی خدمات تزریق پلاستیک با بکارگیری مدرن ترین دستگاه ها انجام می شود. گروه صنعتی آرتا بالاترین کیفیت و سرعت را در انجام آبکاری قطعات صنعتی همزمان با تولید این قطعات ارائه می دهد و به همین دلیل توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید. همچنین این مجموعه با بهره گیری از متخصصان مجرب و کارآمد و استفاده از تجهیزات پیشرفته توانسته است یکی از موفق ترین مجموعه ها در حوزه تزریق پلاستیک باشد.

آبکاری روی انواع سطوح

شامل انواع فلزات، شیشه، رزین، فایبرگلاس و ...

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : جناب مظلومی

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (2 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید