درباره ما

آشنایی با کارگاه صنعتی ماشین ابزار دانش و مهارت فعال در حوزه تراشکاری، فرزکاری، سنگ زنی انواع قطعات ساده و پیچیده صنعتی

کارگاه ماشین ابزار دانش و مهارت در زمینه تامین قطعات از طریق ساخت و تولید آنها در خدمت صنایع مختلف می باشد. تراشکاری، فرزکاری و سنگ زنی انواع قطعات ساده و پیچیده صنعتی با تولید انبوه همراه با نقشه کشی و نقشه خوانی از جمله فعالیتهای این کارگاه صنعتی است.
از آنجایی که اولین قدم در ساخت قطعات صنعتی و مکانیکی، طراحی و نقشه کشی قطعات است در این مجموعه ابتدا طرح و ایده ای که از ساخت قطعه داریم را به صورت نقشه قطعات و نیز نقشه مونتاژ آماده میکنیم  که لازمه آن استفاده از طراحی‌های خاص و محاسبات دقیق و در نهایت اقدام به ساخت و تولید است.
نقشه خوانی در این کارگاه توسط افرد متخصص انجام می شود. این افراد با تسلطی که بر نقشه خوانی دارند مقیاس، الگو و المانهای موجود در نقشه را تشخیص داده و با مشاهده طرح روی کاغذ، آن را بر روی قطعه پیاده سازی می کنند. 
ساختن قطعات و اجزاء ماشین آلات صنعتی اعم از سنگین و بزرگ و بسیار ریز و حساس صنایع مختلف توسط ماشین آلات تخصصی براده برداری خودکار رایانه ای (CNC) مانند انواع چرخدنده ها، پیچها، شفتها، محورها و قالبهای پیچیده یدکی زمینه های فعالیت ماست.

در ادامه ویدئویی قرار گرفته است که جناب مهندس سید علی پزشکی مدیریت کارگاه صنعتی ماشین ابزار دانش و مهارت به معرفی این کارگاه صنعتی که در ساختن قطعات و اجزاء ماشین آلات صنعتی فعالیت دارد، می پردازند.

عمده فعالیتهای کارگاه صنعتی ماشین ابزار دانش و مهارت

1- ساختن قطعات بسیار ریز و حساس

ساختن قطعات بسیار ریز و حساس صنایع مختلف از جمله کارخانه های کاشی و سرامیک

2- ساخت انواع چرخ دنده ها

ساخت انواع چرخدنده های مقاوم با استفاده از فرآیند دنده زنی در صنایع مختلف از جمله نساجی انجام می شود. در این روش تیغه های چرخ دنده ای، باعث به وجود آمدن دندانه ها می گردد.

3- ماشین آلات تخصصی براده برداری خودکار رایانه ای (CNC)

دستگاه های  cnc مانند یک ربات عمل می کنند و با حداقل دخالت انسان، کار ساخت قطعات را با بالاترین کیفیت انجام میدهند. البته این دستگاه ها مطابق با برنامه هایی که توسط متخصصین برنامه نویسی به آنها داده شده، عمل می کنند. تمامی مراحل در این دستگاه ها به صورت اتوماتیک انجام می شود. در صنعت مقطع کاری با فلزات دستگاه cnc نقش اصلی و کلیدی را در ساخت قطعات پیچیده دارد.

4- سنگ زنی

با استفاده از فرآیند سنگ زنی ما پلیسه هایی که در سطح کار ایجاد شده و موجب ناهمواری شده است را برطرف میکنیم. کاربرد دیگر آن سنگ زدن قطعات گرد و تخت است تا سطوح کاملا دقیق و صافی را به ما بدهد. این فرآیند نوعی براده برداری است که با استفاده از سنگ سمباده گردان انجام میشود.

5- نقشه کشی و نقشه خوانی صنعتی

در زمینه ساخت قطعات صنعتی و مکانیکی مهارت نقشه کشی و نقشه خوانی از ارکان اصلی جهت ساخت و تولید قطعه محسوب می شود. تیم حرفه ای این مجموعه ابتدا طرح و ایده خود را بر روی کاغذ پیاده سازی کرده و سپس اقدام به ساخت نمونه می کند و حتی پس از فرایند تولید نیز قطعه ی ساخته شده را با نقشه چک کرده و دقت آن بررسی می کند.

6- تراشکاری شفت های استیل بلند توربین ها با دقت 0.002

7- ساخت انواع مارپیچ های دنده حلزونی

8- ساخت انواع کوپلینگ های انتقال نیرو جرثقیل ها و الکتروموتور ها

9- ساخت مارپیچ های مخروطی قطر بزرگ توسط CNC

10- ساخت انواع دستگاه ها و غلتک های نورد

11- ساخت انواع کوپلینگ های پلی آمید

12- ساخت غلتک های مختلف نوار نقاله شیب دار محدب و ساده

13- ساخت گیربکس های سیاره ای

14- انواع چرخ زنجیر و دنده های مارپیچ

15- دنده زنی ظریف خارجی و داخلی از مدول 0.3 تا 10

16- ماشینکاری انوع قالبهای قطر بزرگ

17- ماشینکاری انواع غلتک های فرم متوسط دو محور CNC

18- ماشینکاری و ساخت انواع پولبهای قطر بزرگ توسط CNC

19- ساخت و ماشینکاری انواع قالبهای فرم پرس

جهت مشاهده محصولات تولیدی این مجموعه می توانید کاتالوگ قطعات تولیدی کارگاه صنعتی ماشین ابزار دانش و مهارت را دانلود فرمایید.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : سید علی پزشکی
تلفن : 03535219492
یزد، بلوار فقیه خراسانی، مجتمع تراشکاران

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (2 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید