درباره ما

آشنایی با گروه فنی مهندسی پرنیا فعال در حوزه ساخت، مونتاژ و مهندسی معکوس قطعات الکترونیکی کارخانه ها، تعمیرات ابزار دقیق و  ..

گروه فنی مهندسی پرنیا از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت اصلی این شرکت در ابتدا در زمینه تعمیرات لوازم برقی کارخانجات بوده است. 
تخصص این گروه صنعتی در تعمیرات ابزار دقیق شامل انکدرها و موتورهای DC و AC سرووموتورها، استپ موتورها، کارتهای PLC، کارتهای آنالوگ، سروو موتورهای گاز و هوا، پمپ چاپ دیجیتال، موتور همزن رنگ چاپ دیجیتال، اسکن سه بعدی، مهندسی معکوس و اورهال نمودن ماشین آلات می باشد.

مجموعه ما با کارخانجات کاشی و سرامیک و نساجی و سیمان و نیروگاه‌های برق همکاری دارد.

نمونه پروژه های انجام شده توسط تیم گروه فنی مهندسی پرنیا

1- گروه فنی مهندسی پرنیا در تازه ترین اقدام خود توانسته است که انکدر باینری را با نمونه قدیمی و کمیاب A390 elcis جایگزین کند. این در حالی است که بعضا خطوط پرس کاشی سرامیک بدلیل عدم دسترسی به این مدل انکدر مجبور به توقف شود. جمله مزیت نمونه جایگزین، قیمت بسیار پایین تر از نمونه خارجی آن است.

2- همچنین این مجموعه توانست دستگاه بورینگ CNC با کنترلر HEIDENHAIN که بدلیل عیب در انکور محور B و عدم موجودی در ایران و خارج شدن از تولیدات شرکت سازنده خارجی توقف کامل داشته را با استفاده از جایگزین کردن نمونه انکدر موجود در ایران و ساخت مدار ارتباطی جدید، دوباره این دستگاه استارت شود.  
این ماشین در صنایع فولاد اتحاد در شهرک صنعتی خرمدشت تاکستان میباشد.

3- ساخت سوبلکس (ذخیره کن) ورودی کوره جهت سایزهای بزرگ

4- ساخت دستگاه سوبلکس 80 طبقه جهت خروجی چمفر تجهیز شده با HMI 7 inch.

از جمله ویژگی های این دستگاه:

- کاهش سوختگی موتورهای چمفر

- پایین آمدن استهلاک تسمه تایم دستگاه

- پایین آمدن شدید ضایعات سرامیک در هنگام استاپ استارت های بیش از حد

 

خدمات ما

تعمیرات ابزار دقیق

تعمیرات ابزار دقیق شامل انکدرها و موتورهای DC و AC  سروو موتورها، استپ موتورها کارتهای PLC، کارتهای آنالوگ، سروو موتورهای گاز و هوا، تعمیر و سرویس موتورهای همزن رنگ چاپ دیجیتال

مهندسی معکوس

مهندسی معکوس قطعات و ماشین آلات با هدف استخراج دانش یا طراحی نهفته در یک محصول

اورهال نمودن ماشین آلات

تعمیرات اساسی هر چیزی می‌تواند باشد، از کوچکترین قطعات و لوازم مکانیکی و الکترونیکی گرفته تا دستگاه‌ها و ابزار صنعتی

تولید کننده دستگاه تستر انکدر ET-500

انکدر یکی از مهمترین تجهیزات ابزار دقیق در صنایع می باشد که از لحاظ قیمتی بالاترین سطح درخواست خارجی را به خود اختصاص می دهد. حال دانستن اینکه انکدر موجود در ماشین آلات صحت عملکرد خود را دارد یا خیر، بسیار حائز اهمیت می باشد.

گروه فنی مهندسی پرنیا در این راستا توانسته است دستگاه تستر انکدر ET-500 را با امکان تست انواع انکدر با خروجی پالس 5 الی 24 ولت 90000 پالس را بسازد.

اسکن سه بعدی

مهندسی معکوس یکی از روش‌های ساخت میباشد که از دستگاه ها و قطعات مهم و اغلب خارجی صورت میگیرد . در این راستا به منظور انداره برداری و نقشه کشی از ابزار آلاتی آز قبیل کولیس و غیره استفاده میشود . یکی دیگر از این ابزارآلات اسکن سه بعدی میباشد که با دقت بالا از قطعات ابر نقاط را برداشته و با نرم افزارهای خاص بصورت فیس و درنهایت نقشه کامل استخراج میگردد .‌
گروه فنی مهندسی پرنیا در این راستا اقدام به نقشه برداری از طریق اسکن سه بعدی را انجام داده و نقشه نهایی را بصورت فایلهای رایج یا جی کد در اختیار قرار می‌دهد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (3 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید