درباره ما

شرکت صافات انرژی یزد با مشارکت جمعی از مدیران و متخصصان صنعت برق تشکیل شده است.

این شرکت مجموعه‌ای معتبر در صنعت تولید برق و صنایع نفت و گاز می‌باشد.  درحال حاضر به عنوان یکی از پیمانکاران صاحب صلاحیت نگهداری و تعمیرات واحدهای گازی از طرف دفتر پشتیبانی فنی تولید سازمان توانیر عهده دار انجام وظایف ساخت و نگهداری یاتاقان‌های نیروگاهی است.

گروه تحقیق و توسعه صافات انرژی یزد طرح‌های محصولات را تایید می‌کند و محصولات را در شرایط واقعی حین سرویس برای پیش‌بینی عملکرد مورد آزمایش قرار می‌دهد. علاوه براین، گروه تحقیق و توسعه این مجموعه راه‌حل‌های کاربردی جدید را توسعه و ایجاد می‌کند. همچنین با استفاده و بررسی استانداردهای مورد نیاز صنایع و ارائه محصولات مطابق این استانداردها مشتریان خود را در بازارهای رقابتی حفظ می‌کند.

خدمات ما

یاتاقان‌های ژورنال (شعاعی)

صافات انرژی طیف وسیعی از یاتاقان‌های ژورنال با قطر 50 میلیمتر تا 1500 میلیمتر به شکل پروفایل ثابت (بوش) یا تیلتینگ پد را در صنعت ارائه می‌دهد.

یاتاقان‌های تراست

مجموعه صافات انرژی طیف گسترده‌ای از یاتاقان‌های تراست را برای فراهم کردن راه حل بهینه بدون توجه به کاربرد ارائه می‌دهد. طراحی‌ یاتاقان‌های ترکیبی تراست / ژورنال برای کاربردهایی با فضای محوری محدود توسط صافات انرژی قابل دسترسی است.

یاتاقان های سنگین و تری متال
ساخت و بازسازی یاتاقان های بابیتی
تعمیر و نگهداری واحدهای نیروگاهی
تست نازل سوخت، چک والو، فلودیودایور

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (1 کاربر 1)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (1)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (1)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (1)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (1)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (1)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید