درباره ما

  • شرکت سامیا پالا با بهره گیری از مهندسین و متخصصان مجرب در زمینه طراحی و ساخت انواع فیلترهای صنعتی ، سیستم های فیلتراسیون و انواع فیلتر المنتها ازجمله فیلترهای گازی - مایع -کوالیسر – استرینرها  و.... فعالیت می نماید.

    شرکت سامیا پالا با اخذ گواهی استانداردهای بین المللی ISO 9001 –ISO 14001 – OHSAS 18001  تلاش میکند تا سفارشات مشتریان و مصرف کنندگان داخلی را با رضایت و در کوتاهترین زمان ممکن تحویل دهد.

  • همچنین این شرکت همکاری و ارتباطی نزدیک با شرکتهای بین المللی داشته و در پروژه های خاص و دارای مهندسی پیشرفته مشارکت می نماید.

  • مهم ترین هدف مدیریت و مجموعه سامیا پالا تلاش جهت گسترش حضور در بازار از طریق ارتقاء کیفیت محصولات و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان و جلب رضایت آنان می باشد.

خدمات ما

فیلتر المنت گازی و فیلتر المنت کوالیسر

فیلتر المنت گازی:فیلترهای گازی قابلیت جداسازی ذرات جامد مضر را به طور پیوسته از یک جریان گازی دارند.

فیلترهای گازی ساخته شده توسط سامیا پالا در رنج وسیعی از انواع پلیسه دار و فیلترهای عمقی در دسترس می باشد که این رنج وسیع از مدیا به مشتریان اجازه می دهد تا نیازهای خود را در مورد سازگاری شیمیایی و کاهش افت فشار تامین نمایند.

موارد مصرف این فیلترها عبارتند از : ایستگاههای تقویت فشار خطوط انتقال گاز - ایستگاههای تقلیل فشار گاز -  پالایشگاههای گاز و پتروشیمی ها

فیلتر المنت کوالیسر:لمنت های کوالیسر فاز مایع جهت بهم پیوستن ذرات مایع غیر محلول در جریان اصلی طراحی شده اند

فیلترهای کارتریجی سامیا پالا دارای راندمان بسیار بالایی در جذب ذرات می باشند.

جداسازی مایع دوفازی

لمنت های سپراتوری فاز مایع قطرات آبی یا غیر آبی را از یک جریان مایع جدا می سازد محصولات جداسازی مایع دو فاز شامل یک مجموعه ای بزرگ از هر دو فیلترهای کوالیسر و همچنین المنت های سپراتور مایع می باشد.

فیلتر ها در انواع فایبرگلاس و سلولز آغشته به سیلیکون و همچنین سنتتیک ، استینلس استیل و مواد تفلونی برای استفاده در سرویس اسید و بازی در دسترس هستند.

فیلتر المنت مایع

محصولات فیلترهای مایع شرکت سامیا پالا با تکنولوژی از انواع پلیسه دار – ملت بلون – رزین باند – فیلترهای کربن فعال شده – فیلترهای فلزی و بسیاری دیگر می باشد که انتخابی مناسب برای مشتریان صنعتی و کاربردی ارائه می دهد

فیلترهای کیسه ای

فیلترهای کیسه ای برای حذف ذرات معلق و رسوب از سیال در راندمان پایین و متوسط مناسب می باشد.

این فیلترها در سایز و حجم متفاوت تولید می شوند که خدمات و نگهداری آنها آسان می باشد.

فیلتر استرینر

این فیلترها در صنایع پتروشیمی و نفت و گاز کاربرد دارند و همچنین تجهیزات فرایندی شامل پالایش مایع ، پالایش گاز و حتی سایر صنایع از جمله مواد غذایی استفاده می شود. بسته به کاربردها جنس ماده می تواند آلیاژ نیکل ،استینلس استیل ، گالوانیزه و کربن استیل باشد.

مدیای اصلی در فیلترهای سبدی شامل ورق های سوراخ دار ، توری آهنی بافته شده و توری آهنی متخلخل و یا شبکه های مخروطی می باشد.

فیلترهوا

از مزایای این نوع فیلترها:

  • کاربردهای صنعتی و تجاری با راندمان بالا از 95 تا 99.99 درصد بر اساس اندازه ذرات 0.3 میکرون
  • قالب فلزی مناسب برای جریان هوای وسیع
  • مدیا میکرو فایبرگلاس متناسب برای جریان هوای مرطوب
  • قابل استفاده در طیف وسیعی از سایز و اندازه با انواع قاب 

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تلفن : 34583716
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید