درباره ما

معرفی کارخانه یاتاقان سازی SDFR تولید کننده یاتاقان های صنعتی و متعلقات، انواع پوسته یاتاقان، پوسته هوزینگ 

هم اکنون کارخانهSDFR اولين و بزرگترين توليدکننده ياتاقان هاي صنعتي در ايران مي باشد. برادران راهي (صاحبان و مديران کارخانه SDFR) کار خود را در سال 1361 با توليد قطعات صنعتي بويژه قطعات خودرو، قالبسازي و ماشين سازي شروع کردند. اين گروه در سال 1372 به توليد ياتاقان هاي صنعتي پرداخته و سپس کارخانه SDFR را تاسيس نمودند و با پشتکار، خلاقيت، نوآوري و با بهره مندي از نيروي متخصص توانستند با مطالعات گسترده و تلاش براي به روز درآوردن ياتاقان هاي صنعتي، تنوع توليد ياتاقان را در ايران از 20 سايز غير استاندارد به 1400 سايز استاندارد برسانند، اين عمل سبب تحولي عظيم در صنعت ياتاقان سازي در ايران گرديد. و در حال حاضر این مجموعه ارائه دهنده خدمات و محصولات خود به کلیه کارخانه های فولاد، سیمانی، معدنی، پتروشیمی، ماشین سازی و شرکتهای خدمات بازرگانی می باشد.

بخش های مختلف این کارخانه از جمله واحد فنی و مهندسی دارای پرسنل مجرب و توانمندی است که در حال فعالیت می باشند. این متخصصان انواع یاتاقان های غیر استاندارد و قدیمی را با در اختیار داشتن بخشهای مهندسی معکوس، طراحی، آنالیز و مدلسازیی به یاتاقان های کلاسیک و به روز تبدیل می کنند که سبب کاهش هزینه تمام شده و تحویل سریعتر و به موقع می گردد.

یاتاقان ها اکثرا ازنوع چدن خاکستری GG20-25 می باشند که در شرایط خاص مانند فشار و ضربه غیر معمول و همچنین وارد شدن تنش و لرزه می توان از چدن نشکن GGG40-45 و یا حتی فولاد نیز استفاده نمود.همچنین این واحد صنعتی به تولیدات منحصری از جمله تولید انواع پوسته یاتاقان و یاتاقان برینگی و بابیتی با توجه به نیاز صنعت کشور نیز پرداخته است که این امر نتیجه تجربه و تخصص ویژه متخصصان این مجموعه در زمینه تولید پوسته یاتاقان می باشد.

مشتریان گرامی با خرید مستقیم از کارخانه می توانند از خدمات پوسته یاتاقان های خریداری شده بهره مند شود که شامل: گارانتی محصولات، خدمات پس از فروش، حمل و ارسال رایگان محصولات تا درب کارخانه و ... می باشد.

 

لیست یاتاقان های تولیدی sdfr 

یاتاقان SD 31

 آرایش شافت و برینگ در آن حالات مختلفی دارد، شافت ساده با بوش تطبیقی و شافت پله‌دار بدون بوش. لازم به ذکر است که رولربرینگ‌ها، از انواع برینگ‌های قابل استفاده با این پوسته یاتاقان هستند.

یاتاقانSN 500 

 پوسته یاتاقان‌هایی هستند که برینگ آنها توسط بوش تطبیقی یا (بوش چاکنت) برروی شافت نصب می شوند. که پوسته یاتاقان‌های SN 600با حفظ اندازه شافت نسبت به SN 500با تغییر در قطرخارجی و ارتفاع بلبرینگ و متعاقباً بزرگتر شدن اندازه پوسته یاتاقان می توانند فشار و ضربه و تنش بیشتری را نسبت به SN 500تحمل نمایند.

یاتاقان SD 500

پوسته یاتاقان به نسبت SD 31بزرگتر، سنگینتر و دارای تحمل فشار بالاتری می­باشد. در قسمت پایه ها دارای دو تقویت کننده است که قدرت این پوسته یاتاقان را بالاتر می برد. آب بندی آن با نمد انجام می شود که در هر طرف دارای دو ردیف نمد است. نمد داخلی از خروج گریس به خارج جلوگیری کرده و نمد خارجی وظیفه جلوگیری از ورود گرد و غبار را بر عهده دارد. در ضمن این پوسته یاتاقان فقط با بوش تطبیقی استفاده می شود. از متعلقات اضافی آن می‌توان به درپوش انتهایی و رینگ جادهنده اشاره کرد. تلرانس ماشینکاری نشیمنگاه برینگ در این پوسته ‌یاتاقان‌ها H8می‌باشد.

 

خدمات ما

تولید یاتاقان های صنعتی و متعلقات

تولید یاتاقان های صنعتی و متعلقات (بوش، فیکس رینگ، نمد، درپوش، لبیرنت سیل ها TS وکاسه نمدهاTSN)

یاتاقان ها با قرارگیری بین دو قطعه حرکت نسبی آن دو قطعه را نسبت بهم مشخص می کنند.

فیکس رینگ ها معمولا از جنس فولاد بوده و جهت ثابت کردن بلبرینگ در یاتاقان درجانبین بلبرینگ قرار می گیرند.

سه سیستم کلی وجود دارد که جهت آب بندی روی شافت به منظور جلوگیری از ورود گرد و غبار و همچنین خارج شدن روان کننده ها استفاده می شود. 1) نمد فشرده 2) کاسه نمد لاستیکی که باید از لحاظ حرارت، سایش و خوردگی مقاوم باشند و 3) لبیرنت سیل ها که از جنس فولاد یا آلومینیوم است و عملکرد گردشی در دهانه یاتاقان دارد  و اغلب هم به صورت شانه ای قرار داده می شود.

یاتاقان های عمودی یا استوانه ای را بوش می نامند.

تولید کلیه هوزینگ (plummer Block Housings) روتین و کلاسیک برابر

این قطعات مطابق با با استاندارهای روز دنیا (استانداردهای امریکایی،اروپایی و ژاپنی و غیره ازقبیل.....، SN.SNL.SD.FSNL.SBD.FNL.SSNHD) جهت نوار نقاله، دارم ها، فن ها، کانوایورها و سنگ شکن ها بک فیلتر درصنعت به همراه کلیه متعلقات (ازقطر شافت 15mmالی2000mm)

تولید انبوه پوسته یاتاقان های خود تنظیم Housing Units

ازقبیل(….UCF,UCFL,UCFC,UCP,UCT )

تولید انواع پوسته یاتاقان های روغنی وگریسی

جهت فن های غبارگیر، سانتریفیوژ، میل فن، اگزوز فن ها و IDF فن ها، FD فن و گریت کولر ها درصنعت: (SOFN,LOE,GOS,HFO.) از قطر شافت 50mm الی mm 1000

ساخت پوسته هوزینگ

نوعی پوسته یاتاقان یک تکه است که توانایی تحمل بار زیادی را دارد و در انتهای شافت به همراه درپوش انتهایی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از پوسته یاتاقان با انواع شافت ساده و پله دار به کار گرفته می شود.

با سیستم گردش روغن همزمان با سیستم اب خنک از قطر شافت 50mmالی 1000mm را پاسخگو می باشد.

همچنین ساخت کلیه پوسته یاتاقان های مخصوص (برابر با نقشه ارسالی-ساخت بر اساس نمونه-مهندسی معکوس قطعه)

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : جناب مهندس راهی
ایمیل : info@sdfr-f.com
سایت : www.sdfr-f.com
تهران شهرک صنعتی عباس آباد ، خیابان افرا ،خیابان مولوی ،خیابان گلایل( ۸/۷) ، پلاک ۳۰۲-۳۰۱

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (3 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)
حسنعلی

پیام
این شرکت خدمات بسیار خوبی را انجام می دهد و کیفیت قطعات آنها بسیار خوب است

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید