درباره ما

شرکت شیرکوه سنگ شکن با کادری مجرب ، مشتمل بر مهندسین و مدیران با تجربه در زمینه تامین، تعمیر و نگهداری قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی، شروع به فعالیت نموده است .

هدف اصلی از راه اندازی این واحد صنعتی، تولید انواع قطعات مورد استفاده در صنعت خودرو، صنعت تراکتور سازی، صنایع ریلی، صنایع آب و فاضلاب و نیز سایر صنایع مرتبط بود که برای نیل به این هدف با استفاده از تکنولوژی های جدید مانند کوره های القایی و سیستم های آزمایشی از جمله دستگاه آنالیز شیمیایی است.

با توجه به پیشرفت روز افزون پروژه های عمرانی و راهسازی نیاز پیمانکاران و شرکت های فعال در این زمینه به خدمات مربوط به ماشین آلات راهسازی و معدنی نیز افزایش یافته است .

دسترسی به قطعات اصلی  همواره دغدغه پیمانکاران و شرکت های فعال در این زمینه بوده است؛ در این راستا شرکت شیرکوه سنگ شکن در اولین قدم با تحلیل های اقتصادی و فنی برای ایفای نقش خود نسبت به ارائه قطعات اصلی و با کیفیت و همچنین با ایجاد شبکه گسترده خدمات رسانی تعمیرگاهی و سیاردر نقاط مختلف ایران اقدام نموده و آماده ارائه آنها به پیمانکاران و شرکت ها با رقابتی ترین قیمت می باشد. شعار این شرکت صداقت در کار و ارائه محصولات و خدمات مورد نظر مشتریان در کمترین زمان و با بهترین کیفیت است .

مهندسین و مدیران با تجربه شرکت سنگ شکن یزد معتقدند که فعالیت و ماندگاری در ارائه خدمات و کالا مستلزم پشتکار و تخصص استاز این رو کارکنان این مجموعه از مدیران سابق شرکت هایی پیشرو ، انتخاب شده و با تجربه و تسلط کامل بر حیطه فعالیت خود، در این شرکت شروع به کار نموده اند.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید