درباره ما

آشنایی با کوره سازان زاهدی سازنده انواع کوره های صنعتی زغال و آموزش صفر تا ۱۰۰ پخت ذغال صنعتی

کوره سازان زاهدی با 5 سال سابقه، در زمینه ساخت انواع کوره های صنعتی (فوق پیشرفته، ساده و چند منظوره) زغال لیمو و کبابی از تناژ ۱ تن الی ۲۰ تن در حال فعالیت است. از جمله خدمات دیگر این کارگاه صنعتی آموزش و راه اندازی صفر تا ۱۰۰ کوره های صنعتی زغال لیمو و کبابی (حتی کوره هایی که ساخت خودمان نباشند و از برندهای دیگری هستند) در سراسر ایران می باشد.

آماده همکاری با بازرگانی ها و عمده فروش ها (برای فروش ذغال) و همچنین اشتغال زایی برای جوانان و اقشار مختلف جامعه با سوددهی بالا.

آشنایی با نحوه ساخت ذغال لیمو و کبابی در کوره های صنعتی

کوره‌های صنعتی ساخت ذغال کبابی و لیمو برای تولید ذغال با کیفیت بالا استفاده می‌شوند. کوره‌ زغال پزی از دو بخش اصلی تشکیل شده‌اند، بخش اول شامل بخش داغ‌کننده و بخش دوم شامل بخش خنک کننده است.
در بخش داغ‌کننده، چوب و یا مواد زائد حاصل از پودر چوب، به صورت دائره‌ای در یک کوره قرار می‌گیرند و در دمای بالا ذغال تولید می‌شود. دمای داخل کوره زغال باید به گونه‌ای تنظیم شود که مواد خام به درستی ذوب شوند و ذغال تولید شده به کیفیت مطلوبی دست یابد.
در بخش خنک کننده، ذغال‌های تولید شده در بخش داغ‌کننده، به سرعت خنک شده و پس از آن به عنوان ذغال کبابی و لیمو بسته‌بندی و فروش می‌رسند. در این بخش، با استفاده از یک سیستم خنک کننده، هوای داغ را از میان ذغال‌ها عبور داده و آن‌ها را خنک کرده و به خط تولید بعدی منتقل می‌کنند.
به منظور بهبود کیفیت تولید ذغال کبابی و لیمو، باید دمای داخل کوره و زمان پخت به گونه‌ای تنظیم شود که ذغال تولید شده به کیفیت مطلوبی دست یابد. همچنین، به منظور کاهش هدرهای احتمالی، از سوخت‌های مناسب و مواد خام با کیفیت استفاده شود و تجهیزات ایمنی و محیط زیستی نیز در کوره‌های تولید ذغال کبابی و لیمو باید مورد توجه قرار گیرد.

مشخصات انواع کوره های زغال پزی کوره سازان زاهدی

  • بکارگیری آلیاژ سنگین و با کیفیت عمر طولانی.
  • برنامه پخت اتوماتیک.
  • همراه سیستم دودسوز حرفه ای و کاملا بدون آلایندگی هوا.
  • با کیفیت زغال کاملا تضمینی.
  • آموزش صفرتا۱۰۰ حرفه ای.
  • بالا بودن سرعت عمل در پخت زغال و سوددهی بالا.
  • عایق بندی فوق‌العاده (حتی کوره های ۵تنی با یک مشعل هم پخت انجام میشه) کاملا بهینه سازی شده.
  • آسودگی کار برای کارگر.

شرکت کوره سازان زاهدی یکی از شرکتهای توانمند و باسابقه در زمینه ساخت انواع کوره های صنعتی، در سامانه جامع صنعتی شمستا به عنوان پلتفرم نمایشگاه مجازی می باشد.

پایان اعتبار

خدمات ما

آموزش صفرتا۱۰۰ پخت زغال صنعتی (لیمو و مرکبات، بلوط و... کبابی)

اگر کوره ای از هرکجا و هر کارخانه ای خریداری کردید و به هردلیلی برای راه اندازی آن به مشکل خوردید و دچار ضرر و زیان فراوان شدید و از اینکه نمیتونید زغال مرغوب و درجه۱ تولید کنید کلافه شدید فقط کافیه با ما تماس بگیرید!
مهم نیست کوره شما چه برندی باشه یا از چه شخصی خریداری کردید و یا چه تناژی باشه و گرد یا مربع یا مستطیل باشه.
مهم نیست کدوم استان یا کدوم شهر یا کدوم روستا باشید. (هرکجای ایران)

بصورت کاملا حضوری و حرفه ای با آموزش و برنامه کامل پخت زغال (هرنوع زغال) کوره شما را راه اندازی میکنیم و تولید بهترین و با کیفیت ترین زغال مرغوب رو ( بدون جرقه، بدون خاموشی، بدون خرد شدن و...) برای شما انجام میدهیم.

راه اندازی صفر تا ۱۰۰ کوره در مکان شما بصورت کاملا حضوری (هرکجای ایران)

راه اندازی و ارائه دهنده خدمات تعمیرات کوره های صنعتی ذغال (حتی کوره هایی که ساخت خودمان نباشند و از برندهای دیگری هستند) در کلیه شهرهای ایران

 

سازنده انواع کوره های صنعتی ذغال لیمو و کبابی

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (3 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید