شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش سایر خدمات

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش

کارآموزی

معرفی مراکز صنعتی متقاضی کارآموز

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش

سرمایه گذاران

نمایش طرحهای متقاضی سرمایه و نیز سرمایه گذاران متقاضی طرح

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش

خدمات فنی

انجام طرح یا درخواست فنی خود از جامعه متخصص عضو

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش

مشاوره طراحی و ساخت

دریافت مشاوره در بخشهای موردنیاز

با شمستا آشنا شوید

پژوهشکده امیر کبیر ایرانیان متشکل از جمعی از متخصصین صنعت و دانشگاه می باشد که از سال 1392 بطور رسمی از پارک علم و فناوری یزد فعالیت خود را در زمینه آموزش و خدمات تحقیقاتی به مراکز صنعتی و سازمانها آغاز نمود بطوریکه در این سالها در زمینه آموزش تحقیقات به اعضا هیات علمی و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در بسیاری از دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی کشور پرداخته است و با توجه به تجارب اعضا خود در زمینه تحقیقات و بکارگیری آن در صنعت با شناسایی مشکلات موجود در خصوص ارتباط متخصصان، صنعتگران و صاحبان صنایع با یکدیگر و نیز به جهت کمک به معرفی نیازمندیهای صنعت، مراکز صنعتی، دستاوردهای تحقیقاتی و صنعتی و نیز خدمات کامل به حوزه صنعت، سامانه جامع صنعتی شمستا (شتابدهنده مجازی ساخت، تحقیق و آموزش) را طراحی و اجرا نموده است تا...
شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش نمایشگاه مجازی بومی سازی قطعات

یکی از خدمات مهم و اساسی که سامانه شمستا (شتابدهند مجازی ساخت، تحقیق و آموزش) به ارائه آن برای اولین بار در کشور پرداخته است. نمایشگاه مجازی بومی سازی قطعات است. اکنون با توجه به نیاز کشور و نیز تحریمهای استکبار جهانی، این بخش می تواند کمک بزرگی به کشور نماید و در راستای فرمایشات رهبری در جهش تولید باشد.

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش
شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش نمایشگاه مجازی صنعتگران و خدمات صنعتی

در این بخش شمستا، شرکت ها، سازندگان، تولید کنندگان و حتی صاحبان خدمات که فعالیت های مرتبط با صنعت دارند می توانند به معرفی خود و خدماتی که انجام می دهند بپردازند. این بخش به نحوی طراحی شده است که هر مرکز یا شرکت خدمات صنعتی می تواند یک صفحه مختص به خود داشته باشد.

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش نمایشگاه مجازی قطعات ساخت داخل

در این بخش مراکز صنعتی و کارگاه های سازنده قطعات میتوانند به معرفی قطعات بومی سازی شده خود پرداخته و علاوه بر معرفی، ویژگیها و موارد استفاده آن را نیز بیان کنند و در معرض بازدید جامعه صنعتی قرار دهند تا شرکتها، کارخانه ها و مراکز صنعتی نیازمند، از آن مطلع شده و به جای صرف وقت و هزینه های واردات و یا حتی تلاش برای مهندسی معکوس و ساخت آن، نیاز های خود را به راحتی و از داخل کشور تامین نمایند.

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش
شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش نمایشگاه مجازی ماشین آلات، تجهیزات و ابنیه

یکی دیگر از خدمات سامانه جامع صنعتی شمستا، امکان نمایش تجهیزات، ماشین آلات مازاد شرکت ها و کارخانه ها و حتی فضاها و امکانات مشترک می باشد تا بتواند کمک کار صنعتگران و صاحبان صنایع باشد.

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش متخصصان، سازندگان، محققان و مدرسان

در این بخش از سامانه شمستا متخصصان، سازندگان، محققان، مدرسان و مهندسان می توانند به معرفی خود و پتانسیل های کاری خود بپردازند تا متقاضیان مستقیم با آنها و ظرفیت هایشان آشنا و به آنها مراجعه نمایند.

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش کاریابی

در این بخش مراکز صنعتی می توانند آگهی های استخدامی خود را قرار داده و به اطلاع کاربران برسانند از طرفی لیست کاربران متقاضی کار که درخواست خود را در سامانه اعلام نموده اند به نمایش درامده و مراکز صنعتی می توانند به راحتی نیروی مورد نیاز خود را انتخاب نمایند

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش دوره های آموزشی

در این بخش کاربر می­تواند درخواست آموزش کوتاه مدت را بابت موضوع موردنظر درخواست کند یا در خصوص بحث تخصصی که نیاز به آموزش چند ساعته دارد درخواست خود را مطرح کند تا پس از بررسی مدرس، قیمت و زمان پیشنهادی از طریق پورتال به کاربر اعلام شود.

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش طرح های تحقیقاتی

در این بخش از سامانه شمستا سازمانها و ادارات میتوانند مشکلات و مسائلی که در قالب طرحهای تحقیقاتی می باشند را جهت ارائه به مجموعه پژوهشگران ثبت کنند.

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش بلاگ

لیست

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش نظرات

شمستا - شتابدهنده ساخت،تحقیق و آموزش

شمستا روشنی بخش صنعت ایران

0
0
0
0
0
0