جک هیدرولیک میز خنک کن

کد قطعه : SP1066 نام فارسی : جک هیدرولیک میز خنک کن
شرح کاربرد قطعه :

جک هیدرولیک  میز خنک کن یا Billet shifter، برای انتقال بیلت ها از روی خط CCM  به میز خنک کن استفاده می­شود. با توجه به اینکه این جک هیدرولیک دقیقا زیر محل حرکت بیلتهای تازه ریخته­گری شده نصب می­شود، دمای کاری بسیار بالایی داشته و از طرفی امکان ریزش پوسته های جدا شده از بیلت روی گلویی جک وجود دارد.

با توجه فشار کاری 210 بار و شرایط کاری سخت این جک از قبیل دمای بالا و آلودگی زیاد، طراحی مجموعه آب بند­های جک با پیشنهاد نمایندگی ترلبورگ آمریکا انجام شد. در این جک از چیدمان جدید سیل­های FRICTIONLES به جای  چیدمان قدیمی و منقضی شده سیلها با استفاده از  V-Pack استفاده شده است. در این چیدمان دو آب بند از نوع اورینگ دار در دو مرحله فشار روغن را به صفر رسانده و مانع از خروج روغن می­شوند. علاوه بر این با استفاده از گردگیر دو کاره، هنگام بیرون آمدن شافت جک، روغن روی شافت به طور کامل پاک شده و شافت کاملا خشک بیرون می آید.

با توجه به آلودگی بالای روی گلویی، گرد­گیر استفاده شده از نوع اورینگ دار است که همواره فشار گردگیر روی شافت را تضمین می­کند. تمام اورینگهای استفاده شده از نوع FKM بوده و تمامی قطعات توانایی تحمل دمای کاری تا حد 400 درجه سانتی گراد را دارند.

گایدهای استفاده شده در گلویی و پیستون از متریال C324 در نظر گرفته شده­اند که تحمل کار در دمای بالا را داشته و همچنین عملکرد بسیار خوبی در تحمل بار شعاعی دارند. این مدل گایدها به تازگی توسط ترلبورگ عرضه شده­اند و هنوز در کاتالوگ عمومی این شرکت وارد نشده­اند.

بوش­های سرعتگیر سر و ته جک با طراحی شیب دار خاص و با سخت کاری القایی و سنگ زنی دقیق ساخته شده­اند که عمر کاری بوش را به مراتب بالا می برد. همچنین شافت استفاده شده داری سختی سطحی 60HRC  تا عمق 2 میلیمتر است که در  مقابل ضربات احتمالی وارد شده به شافت مقاوم بوده و عمر بالایی دارد. جک در نهایت مونتاژ شده و روی میز خنک کن فولاد ارفع با موفقیت نصب شده است.

صنعت : صنایع آهن، فولاد، مس و آلومینویم,فلزتراش و قطعه ساز تخصص :  مهندسی مکانیک‏ ,مهندسی متالورژی‏
شرکت سازنده :

سایر

فرد رابط : کارشناس شمستا شماره تماس فرد : 09106105867

این قطعه یا دستگاه فوق توسط یکی از مراکز صنعتی داخل کشور ساخته و بومی سازی شده است در صورت نیاز به خرید با شرکت سازنده و یا شماره 09106105867 تماس بگیرید.