سوالات متداول

بله، تمام افرادی که به نحوی با صنعت در ارتباط هستند می توانند ثبت نام در قسمت متخصصین داشته و تخصص های خود را انتخاب و کلمات کلیدی مرتبط با فعالیت خود را وارد کنند تا قابل جستجو بوده و کاربران راحت تر به آنها برسند. رشته هایی مثل حسابداری، مدیریت مالی، تولید محتوا، تبلیغات، خبرنگاری و عکس برداری، گرافیک، مترجمی و ...هم می توانند در خصوص فعالیتهای صنعتی به ارائه خدمت بپردازند و در اینجا ثبت نام کنند

خیر، اگر فرد بعد از ثبت نام اولیه در هنگام پرکردن پروفایل کاربری"آیا شما شخص حقوقی هستید" را بله جواب دهد گزینه های مربوط به شخص حقوقی باز و پروفایل بعد از ذخیره اطلاعات بنام شخص حقوقی تغییر نام پیدا می کند. لذا کاربر اگر دوست دارد در قسمت متخصصین هم معرفی شود باید ثبت نام دیگر داشته و گزینه حقوقی را فعال نکند

خیر، بازدید از نمایشگاهها و بخشهای متخصصان، مشاوره، فنی و آموزشهای تخصصی رایگان است

 در وارد کردن اطلاعات برای شرکتهایی که نیاز به نیروی انسانی دارند می توانند از پشتیبانی سایت با پرداخت تعرفه آن کمک بگیرند

بله، بررسی مشکلات صنعت یکی از خدمات ماست، تیم فنی ما بعد از بررسی پروپوزال طرح را آماده و اگر بخواهید درقسمت طرحهای تحقیقاتی برای عموم اعلام و یا افراد مجرب جهت اجرای این تحقیقات را به شما معرفی می کنند یا خود می توانید از بین متخصصان، فرد  و  یا در نمایشگاه مجازی خدمات شرکت مورد نظر خود را پیدا کنید

خیر، کاربران مسئول صحت اطلاعات خود می باشند. در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح نمی باشد در گزارش تخلفات آن را مطرح نمایید.

در قسمت گزارش تخلفات اعلام نموده تا پس از بررسی در صورت صحت نادرست بودن اطلاعات حساب کاربردی فرد بسته خواهد شد.

مرورگر کروم اطلاعات را ذخیره می کند در نتیجه برای رفع این مشکل ctrl+f5 را چندین مرتبه فشار دهید.

این افراد می توانند به بخش متخصصان وارد شده و ضمن وارد کردن اطلاعات و رزومه خود با فعال کردن تخصص های فنی، آمادگی خود جهت انجام خدمات فنی را اعلام کنند که با فعال کردن این قمست در منو خدمات فنی این افراد معرفی می شوند و در صورت ارائه خدمات آموزش و مشاوره این دو مورد را در پنل خود فعال کنند تا کاربران در صورت نیاز به تخصص های این افراد در زمینه خدمات فنی، آموزش و یا مشاوره با آنها ارتباط برقرار کنند.

همچنین این افراد برای معرفی شرکت و کارگاه خود میتوانند از بخش نمایشگاه مجازی صنعتگران و خدمات صنعتی اقدام نمایند.

ضمن تشکر از حضور شما. در فرم متخصصان، اولین گزینه که مربوط به نمایش شما بوده است را از وضعیت اولیه خیر، به بله تغییر دهید. 

مالیات بستگی به میزان خرید و فروش و براساس فاکتورهای اصلی می باشد که در شمستا هیچ اطلاعاتی از ارتباط بین خریدار و فروشنده و حجم (مقدار یا تعداد خرید و فروش) عملیات بین آنها وجود ندارد و تنها مراکز صنعتی و متخصصان را به کاربران معرفی نمی نماید بنابراین هیچ چای نگرانی در خصوص اطلاعات مالیاتی نیست.

 در خصوص بیمه نیز هیچ اطلاعاتی در مورد تعداد نیروی انسانی و کارکرد آنها در سامانه شمستا از سوی مراکز صنعتی و کاربران ثبت و نگهداری نمی شود بنابراین هیچ نگرانی از سوی مراکز صنعتی درخصوص اطلاعات بیمه ای نبایستی وجود داشته باشد.

سامانه شمستا ارتباط بین متخصصان، مراکز صنعتی و کارخانجات را به صورت مستقیم با حذف واسطه ها برقرار می سازد. این سامانه در واقع بستری را فراهم کرده تا مراکز صنعتی بتوانند خود را در بخش نمایشگاه صنعتگران و خدمات صنعتی معرفی کنند و کاربران و به ویژه مدیران کارخانجات به راحتی اطلاعات این مراکز را مشاهده کرده و به صورت مستقیم نیازهای خود را به این مراکز اعلام کنند و به واسطه ی این سامانه به تدریج ارتباطات بین متخصصان، مراکز صنعتی و مدیران کارخانجات نهادینه می شود.

مراکز صنعتی با معرفی بیشتر خود در شمستا، می توانند مشتریان بیشتری را جذب کنند زیرا این سامانه کشوری هست و اطلاعات شما در اختیار تمامی کاربران سایت که افراد متخصص  و صنعتی هستند قرار می گیرد و با شناسایی مرکز شما توسط افراد و با توجه به نیاز آنها این ارتباط شکل می گیرد. به عبارت دیگر سامانه جامع صنعتی شمستا یک فضای مجازی نمایشگاهی را در اختیار متخصصان و مراکز صنعتی قرار می دهد تا بتوانند در یک محیط کاملا تخصصی دستاوردهای خود را به جامعه هدف به طور مستقیم معرفی نمایند. همچنانکه شاهدیم بسیاری از مراکز صنعتی علاوه بر داشتن سایتها و نمایندگی ها در سطح شهرها در نمایشگاه جهت معرفی هرچه بیشتر خود اقدام می کنند. لذا در محیط سامانه جامع صنعتی شمستا 4 نمایشگاه تخصصی به صورت مجازی طراحی شده است.